Stran 9 od 22 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 213

Tema: Preciznost različnih znamk

  1. #81

    Privzeto

    V tej temi je preveliko povedanega o premalo doživetem!Vzamite že puško in pojdite raje na lov.V 99% zadostuje preciznost Zastave.Tisti 1% pa je zgolj akademske narave,če sploh je.To vam govori lastnik Steyrja,ki pa je pred tem uporabljal tudi Zastava,Sava Kranj...Tisto kar je za kopitom je najbolj pomemben dejavnik!

  2. #82
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat VETER Z URŠLE je objavil: Pokaži objave
    denis samo eno vprašanje ;katere tulce streljaš ,od malo kaliberske ???

    Pa še odrezane na polovico :icon_:.

  3. #83

    Privzeto

    Živjo
    Verjeno bi tudi malokalibersko sklatu,če misliš da to ni možno drugače pa streljamo prazne tulce 308 win,sicer pa nisem tiste vrste jager kot ste nekateri pisali da se postavljajo z dragimi terenci in ne vem kakšnimi puškami, pa tudi po grmovju mi ni škoda it z nobeno od mojih pušk tudi če ni nobena zastava. Tudi vem da je zastava dovolj natančna za vsakega lovca in je za lov primerna puška,ne strinjam pa se z vami ko pravite da je po preciznosti enakovredna ostalim puškam v rangu 1500-2500 eur, tikki ali sakotu naprimer, tudi sam bi se zadovoljil z zastavo če mi finančne možnosti ne bi dopuščale dražje puške,in vem da bi z zastavo pobral ravno toliko plena kot ga sedaj s tikko naprimer.
    Če dam za primer z naprimer zastava jugo koral 55 smo ravno tako prišli na kraj kamor smo se namenili, vendar ne tako hitro kot so naprimer prišli tisti ki so imeli zmoglivejše avtomobile kot naprimer mercedes pa tudi vožnja ni bila tako udobna ampak prišli smo. Če pa b i imeli izbiro peljati se z mercedesom ne vem če bi se peljali z jugom. Pa ne mi rečt da je bil jugo mercedesu enakovreden, ker če tako mislite ste ne bom rekel kaj. Če še zaključim z mojimi komentarji o tej temi, niti približno se nočem bahati s svojimi puškami in se vedno obnašam jagrom primerno ne prenesem pa besed da je zastava enakovredna dražjim puškam mogoče katerim je ampak finskim in nekaterim nemškim zagotovo ne pa si mislite kar si hočete, povem vem samo da se zelo motite če tako mislite. Ker v tej temi kolikor vem se je razglabljalo o preciznosti in ne o uporabnosti za lov,ker za lov je uporabna vsaka puška ki nima raztrosa večjega od 10 cm. Ker pa sem na orožje malo ruknjen imam rad puške tudi za streljanje na strelišču kjer se s kolegi pomerimo v streljanju tulcev naprimer.
    lp

  4. #84
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Preciznost...

    Lp!

    He, he... se ne bom vključeval v debato je pa zelo zanimiva in sem se dodobra nasmejal. Bom zapisal le nek rek.

    Vsak berač, svojo malho hvali.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  5. #85

    Privzeto

    Citat VETER Z URŠLE je objavil: Pokaži objave
    denis samo eno vprašanje ;katere tulce streljaš ,od malo kaliberske ???
    Živjo
    Veter z uršle, če hočeš videt kako zgleda danes popoldne zadet malokaliberski tulec na 100m mi pošlji tvoj mobi na zasebno sporočilo, pa ti pošljem slikovni dokaz.
    lp

  6. #86
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Denis, avto je avto, puška ja puška, frača ja frača, itd. To so švoh primerjave.

    Kar se tiče tulcev pa mislim, da ti jih polaga vakuum iza krogle,....he, he , nor na Zastavo, ostale so podmazane v omari .

  7. #87
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    sz gorenjska
    Prispevki
    111

    Privzeto

    Janez L,maš prov,ampak hvali naj jo na strelišču,kjer je vse podkrepljeno z dokazi

  8. #88

    Privzeto

    denis nihče ne pravi da nisi zmožen zadeti tulca od malo kaliberske ali ob dobrih pogojih tudi ''šretlna''od zračne puške to je samo pohvalno in zelo dobro,če se tvoji rezultati kažejo tudi na divjadi...
    moje mnenje in kolikor jaz razumem tudi mnenje drugih..vsi ti hočemo povedat da dober strelec z puško ki ni vredna 2000 eu pa nima zlatega petelina se tudi da zadeti...
    tudi sam sem nor na puške imam jih 14 pa sem z vsemi zadovoljen in ni puške s katero si ne bi upal iti na strelišče. imaš prav da z dražjo puško se da dosti bolje ustreliti (steyr manlicher 270 win. RWS KS 9.7 gr. sem ustrelil na preizkušnji 33 /33) letos pa z ZASTAVO 6.5X57 LAPUA SCANER 9.2 gr. 29 /33.
    MOJE BESEDE PA LAHKO POTRDITA 243 WIN IN CAPEK ,KI MI JE PRINESEL TARČE.
    TO DA PA VI TEKMUJETE V STRELJANJU NA TULCE JE PA SAMO VZPODBUDNO IN POHVALE VREDNO...
    MISLIM DA SE BODO TUDI DRUGI STRINJALI Z MANO...
    LP

  9. #89

    Smile

    Veter z Uršle,se popolnoma strinjam s teboj, a si šejk,bodo nekateri rekli,ker imaš 14pušk.
    Jaz sem pa samo tvoj šofer,ker imam le 5.kosov!!!!!
    A bucike pa nebi streljali namesto tulcev???

  10. #90

    Privzeto

    franc bucike so že za bolj ''šlutave'' skozi šivankino uho to pa že mogoče pride v poštev...
    he he he

Stran 9 od 22 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •