Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 213

Tema: Preciznost različnih znamk

  1. #41
    Član od
    Apr 2008
    Prispevki
    8

    Privzeto

    Ja, te popolnoma razumem, to je kot se po sredi mesta (veliko nevarnosti za obtolčenje avta) se vozit s hummerjem, ali s staro katrco :icon_:

  2. #42
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Dober jager in strelec ne potrebuje Manlicherja. Uspešen bo tudi z Zastavo. Luft zaklepa ga ne bo motil. A, ja od kod pa izhaja Mauser ???

  3. #43
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Kaj ti pomeni npr. pri strelu na srnjad 5 cm gor ali dol ?

  4. #44

    Privzeto

    Sam imam Zastavo 7x64, bratranem Manliherico v enakem kalibru. Moja zastava ima enih 10 let , manlherica pa je letnik 78. Pri natančnosti nisva opazila razlike. Edina razlika je bila ta, da je moja Zastava lažje požirala doma napolnjeno municijo.
    Nova manliherica stane z vsemi popusti ki jih lahko izprosiš 1600 evrov, zastavo dobim za dobrih 500. s tem da je nova manliherica polna plastike.

    Puškarji pa tako ali tako hvalijo samo sami sebe, vse ostale pa dajejo v nič
    Pa samo čakako da ti lahko kaj fino zaračunajo.

    Za lovske potrebe je Zastava povsem solidna puška.
    Ta kakšna tekmovanja pa obstajajo drugačne puške...ampak to nima več zveze z lovstvom

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat patriot85 je objavil: Pokaži objave
    Za podatek: sem še študent, ampak v kratkem se bo v moj arzenal prikradla ali H&K SL2000 ali pa Manlicher Classic.
    Za uspešno diplomiranje ob koncu študentskih let si pa sigurno to zaslužiš...

    Kaj bo k jest diplomiram.... bom ustrajal pri zastavi, vsaj škoda se mi je ne bo zdel....
    Sicer je pa tko... s polno ritjo je pa lahko srat....

  6. #46
    Član od
    Apr 2008
    Prispevki
    8

    Privzeto

    Sej lih zato hvalite Zastave, ker nimate keša za si kupit kaj boljšega, in potem so itak Zastave najboljše. To je isto, kot da bi rekel da je moj Megane boljši kot recimo Mercedez razred B ali C, kar je pa daleč od resnice
    Eh, škoda besed.

  7. #47

    Privzeto

    sam imam zastavo 7x64 in 243. pa ne menjam za nič!!!!slednja je sploh zelo natančna!

  8. #48

    Privzeto

    tako kot si rekel kolovski, s polno ritjo je lahko srat. ob tem da si jager in si je treba nabavit opremo, je verjetno potrebno še kake položnice plačat pa avto pa vse vzdrževat, pa familijo na morje pelat...tak da ti na koncu ne ostane tok da bi se lahko ven metal z najdražjimi puškami. patriot si pač razvajen in ti ni pomoči, mogoče si pa sin od kakšnega tajkuna. moraš pa vedet da mi z zastavo pa čehi streljamo in zadanemo divjad enako kot ti z manlicherjem...

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Kaj ti pomeni npr. pri strelu na srnjad 5 cm gor ali dol ?
    5cm pomeni ogromno,če si pred tem zamaknil še za 20cm

  10. #50
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Jaz imam crveno zastavo delano za ZDA, staro 30 let. Pet šusov spravim v krog s premerom dva centimetra. Vaši manlicheri se lahko skrijejo, če so loleki zadaj.

Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •