Stran 19 od 22 PrvaPrva ... 91516171819202122 ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 213

Tema: Preciznost različnih znamk

  1. #181

    Privzeto

    Res malce dalj traja hoja 100metrov gor pa dol,za naslon sem mel pa spalno vrečo!

  2. #182

    Privzeto

    Super grupco ti dela!!!! No,tudi ti očitno nisi zanič
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #183

    Privzeto

    Za gamsa vsi usodni.

  4. #184
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Sauer202, mislim, da nobena puškarna ni tako pokvarjena, da bi proizvajala puške za ranjavanje divjadi. Drugo so tekmovalne puške.

  5. #185
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Za gamsa vsi usodni.
    Ustreliu res ni slabo,sam je 223 mal premal za gamsa,če se ne motim...6mm (.243)

    Vid se pa tuki,da tud zastava ni ravno slaba puška
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  6. #186

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    te tarče sem kar tako potegnil z interneta da vas malo jezim,ker pač mlatite prazno slamo , moje izkušnje so, da ima vsaka firma določeno število pušk zelo natančnih je pa res da če kupuješ orožje serijske izdelave je pa po mojih izkušnjah blaser,sako,tika,remington,štajer, to so puške ki sem jih sam sprobal za sauarja pa ne morem nič reči ker nisem sprobal nobenega.
    Ne sej mene nisi nič jezil,jaz sem pač pilepil zraven tarče ki sem jih naredil s tikko in tako pokazal da je puška res natančna eni tega niso naredili in pravijo brez dokazov da je določena puška natančna.Moti me to recimo da reče nekdo da je blaser bolj natančen kot recimo tikka. KEr boljše grupe kot 7mm se skoraj ne da naredit. Tako da mislim da se tikka ali pa sako komot enačita po natančnosti z blaserjem.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  7. #187

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Sauer202, mislim, da nobena puškarna ni tako pokvarjena, da bi proizvajala puške za ranjavanje divjadi. Drugo so tekmovalne puške.
    Lej. Ne razumeš. Za žival je komot zadosti, če na 100m spraviš 3 šuse nekje v 4-5cm. Bo padlo. Drugo je pa če jih daš v 1cm. To govorim za puško, ne za strelca. In ne govorim o tekmovalnih puškah. Puškarna pa ni pokvarjena, tisto ti pač nudi za svojo ceno.

  8. #188

    Privzeto

    Citat andrej win je objavil: Pokaži objave
    Ustreliu res ni slabo,sam je 223 mal premal za gamsa,če se ne motim...6mm (.243)

    Vid se pa tuki,da tud zastava ni ravno slaba puška
    Sem komentiral samo strele (lego zadetkov), ne kalibra

  9. #189

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Ali mi lahko kdo iz prve roke pove kakšna je natančnost pušk Blaser offroad?

    Lp

  10. #190
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    2 kolega jih imata, z obema sem streljal, obe sta zelo natančni.

Stran 19 od 22 PrvaPrva ... 91516171819202122 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •