Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Strelišče v Vipavi

  1. #1

    Privzeto Strelišče v Vipavi

    No, novica sveža iz peči...

    http://www.siol.net/slovenija/novice...strelisce.aspx

    Končno!

    LP

  2. #2

    Privzeto

    Super.

    A potem lahko v kratkem pričakujemo kakšen tečaj lovskega streljanja na daljše razdalje (100 - 400 m) s tarčami divjadi in najmanj 1:3 razmerjem med inštruktorji in tečajniki?

  3. #3

    Privzeto

    Kako to misliš Janez V.,kdor izgubi da za 3x pivo,je to 1:3??

  4. #4

    Privzeto strelisce vipava

    lep pozdrav!
    je ze sel kateri od vas pogledat kako je na streliscu?
    zanimal me je urnik in cena strelisca.
    za vsa informacije, hvala

  5. #5

    Privzeto

    Če prav razumem je to vojaško strelišče in mislim,da bo na tem strelišču bolj malo navadnih smrtnikov,saj tako je bilo tudi v jugi,kjer navadni smrtniki niso imeli kaj iskati na streliščih jugo vojske.tako,da je veselje najbrž peuranjeno.
    Ima pa strelska družina Dolič strelišče na 300m,kjer se da tudi probat svoje sposobnosti,saj 16.08.2008 organizirajo odprto tekmo v kombinaciji(MK-KARABIN).
    Mogoče sem zašel od teme,pa bo šef že oprostil.

    lp

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    ...
    Ima pa strelska družina Dolič strelišče na 300m,kjer se da tudi probat svoje sposobnosti,saj 16.08.2008 organizirajo odprto tekmo v kombinaciji (MK-KARABIN).
    Mogoče sem zašel od teme,pa bo šef že oprostil...
    Samo če tekmo vpišeš v koledar!, mogoče celo zrihtaš vabilni članek, da ga objavimo na straneh.

  7. #7

    Privzeto mlake

    je kaj novosti o streliscu v mlakah?
    za vse info, hvala

  8. #8

    Privzeto

    Koliko jaz spremljam koledar tekem v natančnem streljanju vidim, da se Mlake že uporabljajo za prirejanje civilnih tekem (sicer pod okriljem enega in istega org., pa vendar):

    http://www.strelec.si/forum/viewforum.php?f=1

  9. #9

    Privzeto

    20 septembra je tekma (velik kaliber) na Mlakah ne vem pa kdo to organizira.
    Zacne se pa ob 10 zjutri.

    lp

  10. #10

    Privzeto Strelišče v Vipavi

    Upam, da je še aktualno.

    Strelska in tudi druga društva, lahko pisno zaprosijo za termine treningov na tem strelišču.
    V pisnem odgovoru dobijo razpored ( popoldanske ure med tednom ). Uporaba strelišča je brezplačna, le reda se je potrebno držati ( to pa ni težko ).

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •