Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 27 od 27

Tema: Sproščanje udarne igle

  1. #21

    Privzeto

    Zajec,a ti še dela????
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #22

    Privzeto

    Si bom sposodil to temo, ker je ravno govora o udarnih iglah. Zanima me, kje bi se dalo nabavit udarne igle ( ZH 304; lokacija štajerska ) ? Info na ZS.
    Zanima me še, če mi bo puškar prodal samo igle ali je pogoj, da vidi puško, oz. je dovolj, da odnesem samo del puške, tam kjer se montirata igli? Ko sem opazil, da mi se je ena igla zlomila, sem puško razdrl in jo temeljito sčistil, zdaj pa rabim nove igle preden jo spet sestavim .

    Hvala in lp, Ika

  3. #23

    Privzeto

    Če že imaš razstavljeno jo zamenjaš sam. Najtežje je namreč kopito razstavit, če nimaš primernega orodja. Igle naroči in pošljejo po pošti. Niso drage.

  4. #24

    Privzeto

    Ja saj to je bil moj namen, da jih zamenjam sam. Samo sem mislil, da nastane kakšen problem pri nabavi delov orožja (kar igla je), če ti ravno ne "šraufa" puškar. Potem takem zadošča dokazilo, da poseduješ orožje za katerega nabavljaš del in to je to.

    Alojz1 hvala za odgovor, mogoče še samo a so na tržišču slabše in boljše igle, glede na material in s tem kvaliteto, kakšen predlog na kaj bi naj bil pozoren pri nakupu?

  5. #25

    Privzeto

    Meni je znana samo različna cena

  6. #26

    Privzeto

    Proženje na prazno je škodljivo oziroma ni priporočljivo samo pri puškah na robni vžig. Pri sredinskem vžigu pa ne vem zakaj ne bi sprožil na prazno in zakaj že naj bi igla, če prožiš na prazno počila.
    Lp.

  7. #27

    Privzeto

    Sem jih kar nekaj zamenjal. Jaz vidim težavo pri teh iglah, da nimajo prekodnega radiusa. Konica igle je ostro zastružena. Brez radiusa in poliranja. Potem je še zakaljena.
    Podobno je z kovanimi vzmetmi nekaterih pušk. Ko sem jo kupil v Borovljah sem videl, da je brušena. Jaz sem jo še spoliral in drži že 30 let. Vsaka ostra zareza na obremenjenih delih povzroča ščasoma razpoko. Do zloma potem ni daleč.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •