Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 22

Tema: Bettinsoli

  1. #11

    Privzeto

    Kombinirko kupujem že nakaj let. Pač ne najdem primerne. Sem bil danes pri Fanzoju, ima zanimive zadeve, a kaj ko Suhlova bokarica z menjalnimi cevmi (krogla/krogla) in ne najprimernejšim daljnogledom (4x32) pride 4000 evrov. Rabljena, se razume. Pa tudi ni vrhunsko oghranjana.
    Res je, da je puško pred nakupom pametno preizkusiti, pri rabljenem orožju je to mogoče, pri novem pa skoraj nemogoče. Vem pada nekatere puške pridejo z tovarniko tarči in grupo zadetkov na njej.
    Najbolj bi bil "vesel" da bi našel kakšno rabljeno bokarico, lepo ohranjeno za normalno ceno. Pa še preizkusil bi jo lahko:icon_:

  2. #12

    Privzeto

    Potem sem pa prepričan,da je dobro ohranjena češka bokarca idealna zate.Problem lahko nastane edino,če ne zadošča kriterijem tvojega ega!

  3. #13

    Privzeto

    Z egom nimam problemov:icon_:
    Češka bokarica bi bila čist Ok. Težava nastane takrat ko bi rad dobil res dobro ohranjeno (jo mislim imeti nekaj časa...), pa še povečini so v 7x57R, nekaj jih je tudi v močnejšem bratrancu (7x65R). Sam pa imam v misli 6.5x57R. Saj veš kako je to ko si nekaj zamisliš...
    Res pa je, da mi pogled uhaja k kakšnem boroveljskem...suhlovem izdelku. Ni hudiča da se kaj ne najde.

  4. #14

    Privzeto

    Če te mikajo boroveljske puške si oglej tole,sem jo imel že v načrtu,pa mi je blo potem preveč drugih stvari,tko da je ostala tam,kjer je! Odlična zadeva,ročna in lična :

    KOMBINIRANA PUŠKA J.P.SAUER&SOHN KALIBRA 8X57JR/16

    - vgrajena nova suhl montaža ( spodnji del )
    - originalna gravura - arabeske
    - z naprožilom
    - kompletno obnovljena v Bock d.o.o.


    MPC: 500.000,00 sit/€: 2.083
    povpraševanje
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #15

    Privzeto

    Tale puša že vsaj dve leti tam stoji!

  6. #16

    Privzeto

    Ja,sej vem,gotov še zmerej mene čaka! Vse odbije cena in pa to da nima daljnogleda! Če pa razmisliš malo pa imaš : kompletno obnovljeno puško,novi nastavki za montažo,novo kopito,se pravi dela,ki bi te pri kakem puškarju gotovo prišla okoli 1000 €! Pol pa tudi sama puška ni več tako draga! Ampak kalibr je pa zakon,a?

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #17

    Privzeto

    Brez skrbi!

  8. #18

    Privzeto

    Spremljam strani od Bocka, ta puška se jim valja že kar nekaj časa, in kakor koli obrneš, preveč je 2083 evrov. Lahko da je za koga toliko vredna, zame ni.

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    U zdejšnmu lovcu sta 2 tacga kalibra, pa pomoje da tut obe boroveljske. A kdo ve ceno za ti 2? Je pa to idealna puška za pogone, vsaj po mojem menju.

  10. #20

    Privzeto

    Ta puška ima kaliber krogle 8x57JR, zakon pa bi bila, če bi bil kaliber 8x57JRS.

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •