Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 50

Tema: Lovski noži

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Mene tut zanima!
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  2. #22
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto wenger

    Last edited by ZR7; 14. October 2009 at 15:02.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    A si se kej pozanimov kuk stane takle nož?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #24
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Fantje, tudi tu se moramo držati napotkov o nereklamiranju!
    Sicer ne morem tega zahtevati drugje.
    Zato sem nekaj izbrisal, nekaj spremenil.
    Pot je še vedno dostopna, le poiskati jo je treba malo bolj. Tako da ne more nihče reči, da gre za direktno reklamo.
    Za direktne linke pa uporabljajte ZS!

    admin

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    A si se kej pozanimov kuk stane takle nož?
    cca 28 € je cena ranger/hunter modela

  6. #26

    Privzeto

    Mislim, da je kvaliteten nož enako pomemben kot kvaliteten daljnogled ali strelni daljnogled. Sam sem pristaš fiksnih nožev, ne britev, ker so robustnejši, enostavnejši za uporabo in vzdrževanje ter z njim lažje in varneje prerežemo hrustanc grodnice ali mednične kosti, predvsem pri jelenjadi in d. prašiču.

    Iščem res kvaliteten nož skandinavskega porekla (najraje Finska), zato vas prosim, da če kdo pozna pravo zadevo, da mi javi na ZS.

    Hvala

  7. #27

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da je kvaliteten nož enako pomemben kot kvaliteten daljnogled ali strelni daljnogled. Sam sem pristaš fiksnih nožev, ne britev, ker so robustnejši, enostavnejši za uporabo in vzdrževanje ter z njim lažje in varneje prerežemo hrustanc grodnice ali mednične kosti, predvsem pri jelenjadi in d. prašiču.

    Iščem res kvaliteten nož skandinavskega porekla (najraje Finska), zato vas prosim, da če kdo pozna pravo zadevo, da mi javi na ZS.

    Hvala
    Prepeličar, mislim da ti je 206 napisal nekaj imen proizvajalcev odličnih nožev iz skandinavije. Da se jih naročiti prek neta , nekatere lovske trgovine pri nas doma jih tudi prodajajo-poglej xxxxxx.
    Last edited by ZR7; 10. November 2009 at 11:01.

  8. #28

    Privzeto

    Hvala Janko. Če lahko, te prosim, da mi na ZS pošlješ link o internetni prodaji teh nožev.

    LP in DP

  9. #29

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da je kvaliteten nož enako pomemben kot kvaliteten daljnogled ali strelni daljnogled. Sam sem pristaš fiksnih nožev, ne britev, ker so robustnejši, enostavnejši za uporabo in vzdrževanje ter z njim lažje in varneje prerežemo hrustanc grodnice ali mednične kosti, predvsem pri jelenjadi in d. prašiču.

    Iščem res kvaliteten nož skandinavskega porekla (najraje Finska), zato vas prosim, da če kdo pozna pravo zadevo, da mi javi na ZS.

    Hvala
    trgovec xxxxx ima res kvalitetne nože,ne vem točno proizvajalca mislimda je nemški trdota zelo viskoka,ne vem točno številke,ostrina je neverjetna,samo potegneš po bradi in kar letijo dlake stran,ja pa tudi cena neverjetna 750€,ampak ostrina me je pa res impresionirala.
    lp
    Last edited by ZR7; 11. November 2009 at 12:14.
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Nož za 750 ojrou mora znat sam iztrebit, odret, na kose narezat, pa še golaš skuhat.

    Se bom kr švicarja pa mikova držal :)

Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •