Stran 4 od 119 PrvaPrva 123456781454104 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 1188

Tema: Ptice

  1. #31

    Privzeto

    Ko je ravno debata o kosu, naj povem, da si je letos samica kosa izbrala za gnezdo drvarnico oz. tram pod ostrešjem,vsega 2 m od tal. Dovoli mi, da jo opazujem, pa tudi drugače jo prisotnost ljudi nič ne moti. Z samčkom sta kar pridna, saj morata skrbeti za 5 nenasitnih ust. Ob odsotnosti staršev sem z fotoaparatom na hitro pokukal v gnezdo in fotke so na ogled.

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  2. #32
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ja, ja v mestih je to kar pogosto. Videl v LJ.

  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    Od kosa jajca si lahko ogledaš na prvi strani in videl boš očitno razliko..
    Jap, moja napaka...

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Povezava 922

    Zadnje čase je Hunter zeloooooooooo zaposlen vendar si je danes zgodaj zjutraj vzel čas za lov na pujske,namesto teh je mimo prihvačal tale Divji petelin.In hitro je namesto puške v roke švignil fotoaparat.Pa spet nimam pujsa.......


    Lovski pozdrav vsem
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  5. #35
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto

    Hunter? Kjes pa tole dobil? A je nor? A je še zdej pel, dej mal več povej???
    Pujsi pa petelin niso lih najbl prjatl??? Sploh pujs ma lahko kr močan vpliv na populacijo petelina!
    LP

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    718

    Privzeto

    Jaz pa sem včeraj prvič v lovišču opazil raco kreheljca Anas crecca samca, ki je plaval v potoku skupaj z samico od mlakarice.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo.

  7. #37
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Torej bo tudi naraščaj, upajmo.

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    718

    Privzeto

    Detel ne vem če si me prav razumel. Videl sem skupaj raco-samico mlakarice in samca-racmana kreheljca. Tukaj naraščaja ne more bit, ker je biološka definicija vrste taka, da se lahko samo pripadniki iste vrste med seboj uspešno plodijo in imajo plodne potomce. Tukaj pa gre za dve vrsti. Razen seveda, če se kje kašna raca od tistega rackota skriva. Potem pa bo naraščaj.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo.

  9. #39

    Privzeto

    To je moderna družba

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat Lisjak je objavil: Pokaži objave
    Hunter? Kjes pa tole dobil? A je nor? A je še zdej pel, dej mal več povej???
    LP

    No to je tko jst nisem imel občutka da je pel,bol se mi je zdelo da šarmira,je pa res da je bila v bližini tudi kura.Pred dolgimi leti ko še nisem bil lovec sem zelo blizu našel gnezdo z 7 jajci in sicer v pobočju pod smreko,in še to mimo grede ker sem slučajno šel mimo.No na prizorišču dogotka sem bil ob 2 zjutraj okoli 5 pa so nastale fotke.

    Nepopisno veselje pa je bilo ko sem se vračal.Več o tem pa bova rekla ko se srečava.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

Stran 4 od 119 PrvaPrva 123456781454104 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •