Stran 113 od 119 PrvaPrva ... 1363103109110111112113114115116117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,121 do 1,130 od 1188

Tema: Ptice

  1. #1121

    Privzeto

    Lepo ujet trenutek!

  2. #1122
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Thumbs up Čaplja in rak...

    Lp!

    Gosjak!, klobuk moj lovski, snamem dol pred teboj in zapišem z največjim spoštovanjem besedo, prav v njen prabit... "Lovec!!!"

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  3. #1123

    Privzeto

    Evo da nebom na novo odpiral teme bom kar tukaj objavil nekaj o gozdnem jerebu.Čeprav ste že dost razpravljal o njem sem na youtubu zasledu nekaj posnetkov jereba ki se oglašajo čist drugač kokr sem jih jaz navajen tko če ma kdo kaj več izkušen z tem gozdnim trubadurjem bi ga prosil za pojsnilo.A je to eden od mnogih glasov al je to samo zarad tega ker je to podvrsta..
    tlele so tile posnetki:

    http://www.youtube.com/watch?v=yBIil...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=pOU1tH5sACY(oglaša se bolj proti koncu)

    bom probal dobiti še posnetek oglašanja ki ga na žalost vedno redkeje slišim v naših gozdovih.Hvala

  4. #1124
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Saj ti na prvem posnetku lepo piše da je Bonasa bonasia sibirica, torej severna podvrsta.

    Tukaj imaš celo zbirko posnetkov iz različnih držav:http://www.xeno-canto.org/species/Tetrastes-bonasia

    še več ja jih lahko najdeš na internetu pod angleškim (Hazel Grouse) ali nemškim (hasel huhn) imemon za jereba.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #1125
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat svinja kralj živali je objavil: Pokaži objave
    ki ga na žalost vedno redkeje slišim v naših gozdovih.Hvala

    Včeraj sva s lovskim prijateljem sedela višje v lovišču in kmalu se je oglasil znan glas gozdnega jereba. V tem času med foto opremo sodi tudi piščal,pa sem mu odgovoril.Čez čas se je prikradel a megla in svetloba tokrat nista dopustila,da bi ga slikal.V našem koncu jih je kar nekaj slišati in videti.

    lp
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  6. #1126

    Privzeto

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    Včeraj sva s lovskim prijateljem sedela višje v lovišču in kmalu se je oglasil znan glas gozdnega jereba. V tem času med foto opremo sodi tudi piščal,pa sem mu odgovoril.Čez čas se je prikradel a megla in svetloba tokrat nista dopustila,da bi ga slikal.V našem koncu jih je kar nekaj slišati in videti.

    lp

    Tudi pri nas jih je še kar nekaj ampak število se vidno zmanšuje.HUNTER v katerem delu slovenije pa imate lovišče?

  7. #1127
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat svinja kralj živali je objavil: Pokaži objave
    Tudi pri nas jih je še kar nekaj ampak število se vidno zmanšuje.HUNTER v katerem delu slovenije pa imate lovišče?
    Hunter je tako kot jaz iz Gorenjske. v Karavankah. Tu je populacija jerebov stabilna.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #1128

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Hunter je tako kot jaz iz Gorenjske. v Karavankah. Tu je populacija jerebov stabilna.
    A mate tam gor kaj divjih petelinov?

  9. #1129
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat svinja kralj živali je objavil: Pokaži objave
    A mate tam gor kaj divjih petelinov?
    Imamo, ruševcev pa še več.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #1130
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Imamo, ruševcev pa še več.

    mugo spet bova križana,če bova take reči pisala.Sej veš da moraš reči,da nič nimamo.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

Stran 113 od 119 PrvaPrva ... 1363103109110111112113114115116117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •