Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 26 od 26

Tema: Kalibri z naboji na robni vžig

  1. #21

    Privzeto

    Pa mogoče kakšno municijo priporočate za flobert za na tarčo(sicer vem, da neke umetnosti ni ampak da vidim, kaj drugi kupujete)
    Predvsem je treba preizkusit veliko različne municije da ugotoviš kaj točno tvoji puški "paše". Naboji ki bojo super delali v tvoji puški ni nujno da bojo dobro delali v kaki drugi.
    Imam dve puški. CZ 452 2E ZKM, za trening uporabljam RWS Rifle match, za tekme R50.
    V Match 54 za trening uporabljam SK Rifle match, za tekme Eley Tenex.

  2. #22

    Privzeto Kdo je zastopnik za strelivo Winchester?

    Zanima me informacija, kdo je v Sloveniji zastopnik za strelivo Winchester?
    Konkretno .22wmr.
    Hvala!

  3. #23
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Zakaj si se zapičil ravno v Winchester?
    Postrelil sem po več 100 nabojev 22 mag različnih proizvajalcev in winchester bi dal prepričljivo na zadnje mesto. Rezultat na tarči zgleda bolj tako, kot bi s šprickanglo rože zalival. Razen če so se v zadnjih dveh letih močno poboljšali.
    Na prvo mesto bi dal Hornady, tudi RWS, ki pa je dvakrat dražji. CCI tudi kar v redu. Prijetno me je presenetil večkrat omalovaževani S&B, le da so nabojčki v primerjavi z drugimi šibkeje polnjeni.

  4. #24

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Zakaj si se zapičil ravno v Winchester?
    Na dopustu sem bral hrvaško lovsko revijo in videl tole predstavitev. Za .22lr uporabljam CCI quiet pač takrat, ko res ne želim zganjati veliko hrupa; kot je recimo trening na vrtu. Natančnost in velike razdalje so tu manj pomembne. Rečeno pa je bilo, da za 22wmr samo Winchester dela subsonic municijo... Uradno je bilo predstavljeno letos, zato ga v Sloveniji zagotovo še ni. Po izkušnjah z našimi "uradnimi zastopniki" za razne znamke pa bi moral naročiti zdaj, če bi ga želel imeti konec drugega leta,...
    Click image for larger version. 

Name:	winsub.jpg 
Views:	4 
Size:	203.3 KB 
ID:	16724

  5. #25
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    OK, torej bi rad iz puške 22 mag streljal kot z 22lr?
    Ena izmed rešitev je tudi to kar si napisal.

  6. #26

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    OK, torej bi rad iz puške 22 mag streljal kot z 22lr?
    Ena izmed rešitev je tudi to kar si napisal.
    Tako, ja. Za jago klasična 22mag municija, za češnjo na vrhu smetane pa še kaj posebnega.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •