Stran 2 od 47 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 468

Tema: Polnjenje krogelnih nabojev

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Hvala, ampak nebi rad sam poskušal, bom še poizkušal koga najti.
    sej ti bom pokazal.
    lahk pa vprašam kolega , sem si boš moral sam nabavit materjal!

  2. #12

    Privzeto

    A kdo mogoče ve za kako spletno stran iz Italije ali Avstrije kjer bi lahko videl surovine za polniti katere imajo na razpolago in pa cene? Enkrat vem, da sem našel eno Italijansko stran, sedaj pa se mi nekako ne posreči.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #13

  4. #14

    Privzeto

    Hvala Janez.

    A je kdo že preizkusil to kroglo: BARNES MRX? Cena se mi zdi ogromna, saj znaša cca. 42 EUR za 20 kosov (dražje nisem videl in to je kar precej najdražja, saj je pri drugih veliko že 50 EUR za 50 kosov)

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #15

    Privzeto

    Pa še ena stran
    www.armiusate.it

    Tu najdeš rabljeno an ARMIUSATE ter novo na ARMISHOP, vse je na isti strani.
    lp

  6. #16

  7. #17

    Privzeto

    Zanimivo. Je kdo že kupoval preko te strani, ki jo omenja Franc?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #18

    Smile Smartreloader

    Živjo,
    če misliš Smartreloader - da. Jaz sem kupoval precej od njih še v časih ko je bilo vse skupaj bolj poceni imeli so tudi kar nekaj prodajnih akcij. Dobra stvar pri njih je da si po prijavi v trgovino počasi (jaz tudi do dva meseca) polniš košarico in ko si z vsem zadovoljen realiziraš nakup. Torej artikel na nek način rezerviraš. Takrat se je dalo plačevati še via PAYPAL mislim da danes to ni več mogoče. Kar se mene tiče so bili vedno zanesljivi dostava na dom v treh dneh cca 15€. Nakupe smo običajno načrtovali dva trije skupaj in si razdelili še poštnino.
    ArmiShop ti po moji predragi izkušnji robe ne bo poslal domov temveč nekam na poštno ležeče v I. Če moraš potem po robo nisi profitiral praktično nič.

    lp
    ALAN

  9. #19

    Privzeto

    Ja, ravno smartreloader sem imel v mislih. Vidim, da nekatere stvari prodajajo tudi pod svojo blagovno znamko in so precej ugodne. Kaj menite na to tehtnico:

    http://www.smartreloader.com/smartre...le-p-3685.html

    In še kar nekaj zadev je zanimivih. Tudi za poštnino piše, da je enaka ne glede na velikost in težo po vsej EU v 72h, lahko pa izbereš še hitrejši način, ki pa je dražji. V 72h naj bi stalo 15 EUR po EU, za nove države je mogoča nekoliko drugačna cena.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  10. #20

    Privzeto

    Evo,tole sem si naročil,je zadeva po 5 € za 20 komadov v A!

    http://www.barnaulammunition.com/556x45.htm

    Zdej me pa zanima,al so tele "hilzne" uporabne za ponovno polnjenje,al ne (glede na to ,da so "aus stahl")?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 47 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •