Stran 11 od 47 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 468

Tema: Polnjenje krogelnih nabojev

  1. #101
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Smile Graz

    Da, na lageru imaju sveg i svačeg za reloading, ali pitanje je da li je baš ono što tebe interesira trenutno tamo. U vezi Wiederladena najbolje je kontaktirati Helmuta Paila, a mogučnosti pogodbe mislim da baš i nema. Kupujem kod njih od 1993. i zadovoljan sam uslugom.

  2. #102

    Privzeto

    Hubert a hodiš kupovat k njim v Graz ali pošljejo po pošti? Čudi me, da potem nimajo nič od materiala za polnit v internetni trgovini. Ali pa sem samo jaz štorast in ne najdem.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #103

    Privzeto

    Citat Hubert.ctg je objavil: Pokaži objave
    Da, na lageru imaju sveg i svačeg za reloading, ali pitanje je da li je baš ono što tebe interesira trenutno tamo. U vezi Wiederladena najbolje je kontaktirati Helmuta Paila, a mogučnosti pogodbe mislim da baš i nema. Kupujem kod njih od 1993. i zadovoljan sam uslugom.
    Hvala za izčrpen odgovor.

  4. #104
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Hubert a hodiš kupovat k njim v Graz ali pošljejo po pošti? Čudi me, da potem nimajo nič od materiala za polnit v internetni trgovini. Ali pa sem samo jaz štorast in ne najdem.

    lp
    Ja sam starog kova, nazovem i pitam dali ima , ako nema naručim, te prije nego se otputim k njima provjerim da li je sve što sam naručio i došlo. Kod vas u Evropi je vjerojatno sve jednostavnije, pa tako vjerojatno postoji i mogučnost dostave poštom. Austrijanci su dosta liberalni što se tiče prodaje oružja i streljiva ili valja zahvaliti dugogodišnjim poznanstvima.
    Kod nas u Hrvatskoj je stanje s mogučnostima nabavke komponenti katastrofalno, pa se moramo snalaziti ....

  5. #105

    Privzeto

    mene pa zanima če gdo ve kje bi lahko najbližje koroški oz če gdo ve gdaj bodo ta predavanja oz. tečaji za varno rokovanje z eksplozivom.ker bi rat to opravil.

  6. #106

    Privzeto Varno rokovanje ali izpit!

    Ne vem ali bi rad opravil tečaj o polnjenju streliva ali izpit za polnjenje streliva(pogoj za nabavno smodnika)!??
    Slednji je samo na MNZ v Ljubljani!
    Last edited by Franc; 12. January 2009 at 22:07.

  7. #107

    Privzeto

    bi prišla prav kr oba,hvala franc.

  8. #108

    Privzeto

    Živjo

    Zanima me, če kdo od vas ima program Quickload Version 3.4. Program je zanimiv za vse, ki se ukvarjajo z polnjenjem streliva.
    www.neconos.com/details3.htm

    LP

  9. #109
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Rimske Toplice
    Prispevki
    471

    Privzeto

    Uporabljamo QC program, in vam garantiram da se vam splača vzeti.
    Uroš Kralj

    ARTEK d.o.o.
    T: + 386 (0)3 734 60 78, M: + 386 (0)40 335 435
    W: http://www.artekcenter.com, skype: artekdoo
    Obišči tudi:
    Facebook, Twitter

  10. #110
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Question

    Wiederladeri, što bi trebala značiti ova šutnja na ovako interesantnoj temi.
    Jest da je lovna sezona uglavnom završila, ne znači to valjda da svi punimo nešto novo za prolje?e, jer nismo u potpunosti zadovoljni rezultatima prošlih uradaka ???

Stran 11 od 47 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •