Stran 43 od 47 PrvaPrva ... 33394041424344454647 ZadnjiZadnji
Rezultati 421 do 430 od 468

Tema: Polnjenje krogelnih nabojev

  1. #421

    Privzeto

    Ja tako je. V tisti razliki je čas, davek, znanje, amortizacija orodja in papirologija, da to smeš delati kot podjetje. Eno je hoby drugo pa, če od tega živiš.
    Probaj sedaj za Miklavža tulce, netilke, purfl (prištej še strošek certifikata) in krogle pod smrekco pustit. Mogoče boš zjutraj našel naboje.
    (Malo heca. Ne zgrabit resno ali z jezo)
    Last edited by alojz1; 2. December 2017 at 19:21.

  2. #422
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Če bi mu lahko vse to nastavil, bi zjutraj pričakoval prešico, pa vagico, pa matrice... :D
    Al si bom filal sam, al se moram pa s kakim parkeljnom povezat. Miklavž je drag.... :D

    Andrej, ''okol 70e'' za 50kosov.

  3. #423

    Privzeto

    Citat Žamot je objavil: Pokaži objave
    Al si bom filal sam, al se moram pa s kakim parkeljnom povezat. Miklavž je drag.... :D
    Raje sam. Parkelj zna kaj zakuhat. Za kakšnih 250€ dobiš vse kar rabiš. Ampak pazi. Če boš delal samo zaradi cene ima lahko parkelj prste vmes. Če bo pa veselje zraven pa znanje boš pa zadovoljen.

  4. #424
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Ja sej res, v jagi smo zarad dnarja... :D
    Tale recept za 250e mi pa le napiši.

  5. #425

    Wink

    Citat Žamot je objavil: Pokaži objave
    Ja sej res, v jagi smo zarad dnarja... :D
    Tale recept za 250e mi pa le napiši.
    Očitno nisi razumel Alojza kaj ti je hotu povedat. Če boš polnu samo zaradi tega da boš prihranil pri strelivu potem se zna zgodit da rezultat ne bo najboljši. Seveda je fino kaj prihranit pri strelivu, ampak mora bit pa zraven še veselje da nekaj sam narediš. In občutek zadovoljstva ko po več testiranjih uspeš naredit polnitev ki ustreza tvoji puški in ustreliš res lepo grupo.

    Malce več kot 250 Eur sem dal sam za opremo, kupil sem komplet Leeja.Skupaj z matrico mislim da me je stalo okrog 350 EUR. Izpit sem pozabil koliko je, mislim da v rangu 50 eur. Sedaj je na vrsti merilec hitrosti, ker nimam pojma koliko hitro kaj leti ven iz puške

  6. #426
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Sem ga razumel. Mam pa tudi bolj ozko izbiro streliva v 7x57. Pa če me naboj košta 1.1e al pa 2.2e je pa tudi razlika. S 300 kosi je pa oprema poplačana.

  7. #427

    Privzeto

    No vidiš. Z kilo purfla je vsa oprema plačana.

  8. #428
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Matrice in preša morajo bit iste firme?

  9. #429

    Privzeto

    Ni nujno. Je pa za 7x57 in R ista matrica.

  10. #430

    Privzeto

    Polni mogoče kdo kaliber 44. Special?

Stran 43 od 47 PrvaPrva ... 33394041424344454647 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •