Stran 40 od 47 PrvaPrva ... 30363738394041424344 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 391 do 400 od 468

Tema: Polnjenje krogelnih nabojev

  1. #391
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Torej 5620 bodo glede na to kar si napisal pravi.

  2. #392

    Privzeto

    Oba preberita, da so tulci že kalibrirani.
    Kaj pa za primer če jih bo želel nafilat še enkrat?

  3. #393

    Privzeto

    Moj namen je bil diskusija z robertom da ni tak problem skalibrirat tulce z berdanovo netilko z matricami z iglo, zdaj seveda če ti iščeš dlake v jajcu da lahko spet izpadeš pameten potem lojze, izvoli forum je tvoj. Očitno je potrebno na tem forumu komunicirat z ljudmi zgolj samo preko ZS.

  4. #394

    Privzeto

    Meni se zdi večji problem kot kalibrirati brez igle, izbijanje netilk. Duletu pač ne.
    In res je tako kot je Miš napisal. Če imaš 200 tulcev že pripravljenih je treba kupit 200 ustreznih netilk. Po tem polnjenju se tulce pač zavrže.
    Dule, vidim da imaš alergijo name. Kakšen tabletk pa bo. Še enkrat preberi pa boš videl, da nisem nič napačnega napisal.
    Last edited by alojz1; 10. January 2017 at 12:58.

  5. #395

    Privzeto

    Miš je napisal - Torej 5620 bodo glede na to kar si napisal pravi. Kaj menite drugi? Kot sem že napisal je ležišče kjer naj bi vstavili netilko cca 5 mm netilke 5620 pa imajo premer 5.5 mm.

  6. #396

    Privzeto

    Meni se zdi večji problem kot kalibrirati brez igle, izbijanje netilk. Duletu pač ne.
    Izbijanje netilk si obdelal že stan ali dve nazaj. Problem netilk je bil trenutno samo v tvoji glavi.

    Po tem polnjenju se tulce pač zavrže.
    Lahko se jih ali pa tudi ne...

    Dule, vidim da imaš alergijo name
    Ti imaš alergijo na vsakega kateri se oglasi v katerikoli temi na tem forumu. Tako da brez veze pač bom forum samo prebiral kot do zdaj, aktivno sodelovat v debatah je očitno brez veze. Uživaj.

  7. #397

    Privzeto

    Citat Dule je objavil: Pokaži objave
    ...
    Ti imaš alergijo na vsakega kateri se oglasi v katerikoli temi na tem forumu. ...
    Moram priznati, da sem pri branju te "debate" dobil alergijo predvsem pri tvojih objavah!
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #398

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Moram priznati, da sem pri branju te "debate" dobil alergijo predvsem pri tvojih objavah!
    Mrčes, vzemi Claritine, ali pa ne beri več foruma, pa ti bo prec bolje. Dule je samo nalil čistega vina...

  9. #399

    Privzeto

    Citat Tine01 je objavil: Pokaži objave
    Mrčes, vzemi Claritine, ali pa ne beri več foruma, pa ti bo prec bolje. Dule je samo nalil čistega vina...
    Dule je nalil brozgo ne pa vina! Tam noben Claritin ne pomaga.
    Sedaj, ko si se še ti oglasil, bo pa sploh zanimivo.
    Poučno ali tvorno pri tvojih objavah itak nikoli ni.
    No, saj pri mojih tudi ne, a vsaj ne pikam brez razloga tako kot sedaj vidva z Duletom.
    Da ne bi več bral?
    Ah, daj no, vsake toliko se pa res moram malo dol spustiti in v vajinih butastih objavah uživati.
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #400

    Privzeto

    Ne vem sicer kateri kaliber tulce je Karo kupil. Ampak z Berdanom je tako kot sem napisal. Tudi tisti, ki imajo veselje to polniti raje tulec predelajo na boxer netilko. Koliko dela je z tem pa poglejte tukaj: http://www.youtube.com/watch?v=AkKJfvMyuDg

Stran 40 od 47 PrvaPrva ... 30363738394041424344 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •