Stran 47 od 47 PrvaPrva ... 374344454647
Rezultati 461 do 468 od 468

Tema: Polnjenje krogelnih nabojev

  1. #461
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Razumem.
    Naboji niso lastno polnjenje, preden sem se odločil za Fox, sem dobil 3 probne, ki so lepo nosili. Zato sem se odločil dati 50 napolnit zase v isto podjetje.
    Več pa ne upam rečt, dokler ne izločim še optike. Samo vprašal sem, če slučajno vpliva tudi dolžina naboja.

  2. #462
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Večja dolžina ne bi smela biti problematična, ker ima FOX stožčasto konico in lahko na žlebove naleže šele na koncu stožca. Z večjo dolžino se poveča prostor v tulcu, z manjšo dolžino pa se volumen zmanjša. Posledica je večji pritisk v naboju.

  3. #463

    Privzeto

    Citat Žamot je objavil: Pokaži objave
    Aja. Prvi trije probni niso bili iz iste skupine 50ih, ki sem jih lani dal nafilat.
    Meni se to zdi precej pomemben podatek...

  4. #464
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Včeraj nismo nič pametnega pogruntal. Za odtenek geco lepše nosi, ampak ne morem bit 100%, ker je tud stojalo bolj tako tako.
    Puško bom dal puškarju s obemi strelivi, pa bo najbolj vedel kaj se dogaja. Tako ali tako bo moral porihtat sprožilec, ki ga brez naprozila sploh ne morem sprožit.
    Se opravičujem za smetenje v temi. Nočem polnjenje foxa krivit, dokler je toliko vprašajev. Hvala za pomoč.

  5. #465

    Privzeto

    Pravilna odločitev!

  6. #466
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Ojoj, je že leto in pol okoli.
    Zdi se mi pošteno, da obelodanim krivdo trosenja zadetkov. Moji puški preprosto niso pasale standard polnitve. Moram rečt, da v tem času nisem z njo nič jagal, sem pa opravil izpit, nabavil čist osnovno opremo in nažgačkal foxa na meni zadovoljivo točnost.

  7. #467
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Lepo, dober pogled

  8. #468
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Hvala enako.

Stran 47 od 47 PrvaPrva ... 374344454647

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •