Stran 16 od 19 PrvaPrva ... 61213141516171819 ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 183

Tema: Kaliber .270 Winchester

  1. #151
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    Lp!



    Ali misliš RWS-ovo kroglo evolution za kaliber .270WIN???

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...ammm ja,vsaj mislim,da sem to videu in slišau... nism pa sigurn..
    Ampak mislim skor da 99 % je no..
    Tud men se je zdel čudn,ker vem,da je za 7x65r in 7x64 najmanjša kroglca tega tipa,vsaj po prospektih,njihovi strani,..
    Lahko pa da so dal to novi kaliber??
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  2. #152

    Privzeto

    EVO krogle v kalibru 270 Win ne delajo. Jo ni v najnovejšem katalogu od RWSa, niti na njihovi strani.

  3. #153
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    EVO krogle v kalibru 270 Win ne delajo. Jo ni v najnovejšem katalogu od RWSa, niti na njihovi strani.
    OK,potem je ni,samo js sem jo videl na ceniku,ker sem spraševal posebej za ta kaliber,zraven je bila tud sestra,ki je tud vidla in slišala,ko mi je ponujala kroglo evolution u tem kalibru in če se ne motim v teži 10,1 ali 10,3 (tu nekje)..

    Nabavil je pa u nobenem primeru nebi,ker pomoje se da za dost nižjo ceno dobit kroglo,ki ji bo kar konkurenčna..

    Bom pa nekaj uprašau,katera krogla bi pa potem še lahko bila od RWS za ta kaliber?? ponudila mi je KS 9,7,HM 8,4 in še eno kroglo ki pa ni biu TM...
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  4. #154

    Privzeto

    Možno je: H-Mantel, T-Mantel in Kegelspitz. Kaj so tu ponudili, ne vem, ampak kaj drugega kot to od RWSa ne dobiš.
    Zdej kar poznam situacijo, je dosti slovenskih trgovcev v takih trgovinah tako *****nih, da še sami ne vejo kaj prodajajo.
    Zdej bom pa še enkrat povedal svoje mnenje, da kolikor krogel porabiš za strel na žival, jih plačaj in boš dobil kvaliteto. Moj kolega je s kalibrom 300 WSM ustrelil mislim da 6 ali 7 kosov srnjadi letos, od tega sem bil pri enem strelu priča tudi sam. Vsi bi rekli, to je razbijaški kaliber, sploh na dobrih 60 metrov, na kolikor je bil gumbar ustreljen. Pa to ni res. Evolution je za moje pojme super krogla, divjad pade na mestu in podpludb ni.
    Sam sem sprobal preciznost, zadeva naredi prav lepo deteljico treh strelov, ki se držijo (kal .30-06, 100m). Tako da ne razmišljaj dosti, začni se cenit in si kupi škatlo Evolutiona.

  5. #155
    Član od
    Nov 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    163

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    Možno je: H-Mantel, T-Mantel in Kegelspitz. Kaj so tu ponudili, ne vem, ampak kaj drugega kot to od RWSa ne dobiš.
    Zdej kar poznam situacijo, je dosti slovenskih trgovcev v takih trgovinah tako *****nih, da še sami ne vejo kaj prodajajo.
    Zdej bom pa še enkrat povedal svoje mnenje, da kolikor krogel porabiš za strel na žival, jih plačaj in boš dobil kvaliteto. Moj kolega je s kalibrom 300 WSM ustrelil mislim da 6 ali 7 kosov srnjadi letos, od tega sem bil pri enem strelu priča tudi sam. Vsi bi rekli, to je razbijaški kaliber, sploh na dobrih 60 metrov, na kolikor je bil gumbar ustreljen. Pa to ni res. Evolution je za moje pojme super krogla, divjad pade na mestu in podpludb ni.
    Sam sem sprobal preciznost, zadeva naredi prav lepo deteljico treh strelov, ki se držijo (kal .30-06, 100m). Tako da ne razmišljaj dosti, začni se cenit in si kupi škatlo Evolutiona.
    Je že res, da je Evolution dobra krogla, žal pa ta krogla ne obstaja v kalibru 270 Win, kot je bilo že rečeno!!!
    Lovski zdravo by n44p.

  6. #156

    Privzeto

    No, dobro, se opravičujem, to sem hotel na splošno povedati (da po mojem mišljenju ni pametno kupovati najcenejših nabojev). Recimo da imaš "once-in-a-lifetime" priložnost, vidiš neko trofejno žival, za medaljo, pa jo hočeš imeti, in se ti zgodi da ti naboj zataji. A se ni za pobutat po glavi in se vprašat, kaj je res vredno, da sem prišparal tistih 20€?
    Da se pa dobiti krogle s podobnim efektom, recimo Barnes, Winchester, itd...

  7. #157
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    No, dobro, se opravičujem, to sem hotel na splošno povedati (da po mojem mišljenju ni pametno kupovati najcenejših nabojev). Recimo da imaš "once-in-a-lifetime" priložnost, vidiš neko trofejno žival, za medaljo, pa jo hočeš imeti, in se ti zgodi da ti naboj zataji. A se ni za pobutat po glavi in se vprašat, kaj je res vredno, da sem prišparal tistih 20€?
    Da se pa dobiti krogle s podobnim efektom, recimo Barnes, Winchester, itd...
    "medalje" padajo tud z pocen municijo
    nimam dragih krogl,pa zaenkret ,da potrkam na les...evo sm.. ni še nobena zatajila,niti v slučaju,ko pa sploh nebi smela..

    Če je pa ni,pa nevem kaj prodajajo pod 270 RWS za 3,4€ (hm-2,3€,tm-1,8€ in ks okol dva)
    ..dobil sem pa 4i ponudbe od RWS-a

    Dobr,ni važn..
    Last edited by andrej win; 4. June 2009 at 22:52.
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  8. #158
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Al pa poglejte kaj je povedal tinko pod zaporedno številko posta 142..
    Na trgu se pojavljajo stvari,ki jih sploh n na spletnih straneh ,ki jih imajo proizvajalci

    Potemtakem,lahko da pa res obstaja evolution za 270
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  9. #159
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat n44p. je objavil: Pokaži objave
    Je že res, da je Evolution dobra krogla, žal pa ta krogla ne obstaja v kalibru 270 Win, kot je bilo že rečeno!!!
    Evo,sigurno je krogla Evolution u kalibru 270 win..pred pou ure sm klicau u trgovino v Celju
    10,3 g..cena za kos je 3,4 €
    Baje da je prišla v ponudbo v mesecu juniju.

    Sicer sem si naročiu drugo kroglo,vendar bom tudi to enkrat sprobau
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  10. #160

    Privzeto

    Na RWSovi spletni strani jo še vedno ne vidim, tudi men novostmi ne.

Stran 16 od 19 PrvaPrva ... 61213141516171819 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •