Stran 5 od 19 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 183

Tema: Kaliber .270 Winchester

  1. #41

    Privzeto

    tudi sam streljam zelooo dolgo iste krogle, ampak, da najdeš tristo pravo, ki odgovarja tebi, divjadi in legi na tarči, jih pa moraš kar nekaj prepikat skozi tarče. večja kot je izbira, več je možnosti, d najdeš boljšo, primernejšo....

    lahko pa imaš srečo in ti že prva "sede", čeprav moraš biti sila izkušen, da takoj veš, da je pa ta in ta za tebe, če samo eno poskusiš.... (osebno še nisem imel te sreče oziroma še boljše znanja)

  2. #42

    Privzeto kaliber 270 winchester

    Ali mi kdo lahko kdo kaj pove o kalibru 270 Winchester-karakteristike,izstrelna rana.LP

  3. #43

    Privzeto

    Dober kaliber zlo podoben 7x64 le malenkost hitrejši na račun lažjih krogelj. Istopna rana pa je odvisna od krogle katero uporabljaš, sam ga uporabljam praktično za vso divjad razen lisic in mladičov srn.

  4. #44
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Mislim da so ze vsaj tri teme okrog 270 kalibra,in je tam ze kar veliko povedanega.
    Glede karakteristik itd.,je pa vse odvisno od krogle,kot sem rekel,o tem je govora v ze odprti temi o tem kalibru!


    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  5. #45
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post .270 win

    Lp!

    Gamsletnik druga stran, tema proti koncu strani (primernost kalibra .270 win), že vse razloženo. Sam imam karabin tega kalibra in ga ne menjam za nič, mojo "zvesto".

    Ganges dej te poste prosim prestavi tja kamor pašejo, da ne bo deset tem za isto stavar, hvala.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #46

    Privzeto

    gamsletnik tam poglej pod temo srnjak trofeje tistega knofarja ma velko izstopno rano!

  7. #47
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Ali ima sako hammerhead-a oz. super h.h.-a v kalibru .270?

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  8. #48
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Ja andrej ima ga v cal .270Win in sicer hammerhead in sicer z 10,1g zrnom!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  9. #49
    Član od
    Nov 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    163

    Privzeto

    Mene pa zanima če ima kdo izkušnje s Crveno Zastavo v kalibru 270win..?

  10. #50
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Thumbs up

    Citat n44p. je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima če ima kdo izkušnje s Crveno Zastavo v kalibru 270win..?
    Sem ze priblizno 5let lastnik zastave v cal.270win.Izkusnje so zelo pozitivne vendar naj te opozorim da skrbno izberi naboj katerega bi uporabljal.Jaz uporablajam trenutno barnes xlc pa ti povem da bi jih najrajse vrgel v smeti.ker mi se ob tako dobrem zadetku nepade na mestu.iscem divjad od 20-100m.najbol zadovoljen sem bil z hitenbergom nosler 6.4g vendar mislim da se teh nabojev neda vec dobit nisem pa siguren.tudi 150kg pujs pocaka na mestu pa se prebije ga krogla.
    cal 270win izhaja iz naboja 30-06.tulc je isti samo da je na koncu zozan na 6.9mm.je pa res da je podeben evropskemu 7x64.

Stran 5 od 19 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •