Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Izh-18mh

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Ja,mogoce res skoda da ne delajo "gamsovke" cal.243...v tem kalibru (seveda z zmerno grupo zadetkov) bi bila ta puskica zelo zelo zanimiva!
    lahko bi ji predlagal..ke u baikal nej se to nardijo

    lp
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  2. #12

    Privzeto

    Jazbec da je neboš slučajno nabavil,jaz sem jo mel v kalibru 223rem,prvo sem ustje cevi mogel popravit,potem mi je kolega pregledal cev je bila narejena kot trobenta,na začetku uredu,na sredini zožana,na koncu tudi v redu!Proženje trdo kot pri dvocevki pa lahko bi še kaj našteval,predlagam da si rajši kupiš zastavo!Jaz sem tudi mislil da bo boljša pa ni bila!Če že misliš rajši vzemi bokarco,ma tudi tanjše cevi!

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    al pa malo več dnarja, pa po češko prelamačo,pomoje ni švoh.Tam pa spet ne vem v kakšnih kalibrih jo dobiš, za 5.6x50r mag vem, pa 22hornet , za kaj več pa ne vem.Je pa kr bol za pogledat ko ruska.

  4. #14

    Privzeto

    Kolk pa pride češka prelamača. Nimam nobenih podatkov o teh puškah

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    za novo ti ne vem rčt, kr sm sam rablene gledo, pr rablenih je pa spet odvisno od tega, kak daljnogled ma gor.:icon_smile:

  6. #16

    Privzeto

    Hmm, čeških kombinirk je res veliko, največ v kalibrih 7x57r/12. Verjamem da je to zelo uporabna puška, in da ji je težko najti resno pomanjklivost samo se mi enostavno ne dopade.
    Poleg tega imam namen nabavit puško v manjšem kalibru, do 6mm, enocevna prelamača bi bila najbolj primerna. Zato mi je IZH-18 bila v ožjem izboru, no sedaj sem malo spremenil mnenje.
    Ko bom pa kupoval kombinirko bo pa sigurno 6.5x57r/16 po možnosti nemškega ali avstrijskega izvora.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •