http://lov.mojforum.si/lov-about931.html

Citat Farty je objavil:
Imam vprašanje in sicer. Obstaja kakšna disciplina, v kateri se strelja na velike razdalje (prek 500m)? Sprašujem zgolj informativno, saj me res zanima kako je s tem. Na internetu sem na veliko gledal, kaj američani počnejo z puškami .50 caliber. Zanima me, kako je s takimi kalibri v Sloveniji, obstajajo kakšni klubi, ki se s tovrstnim streljanjem ukvarjajo, oz. je mogoče to početi na kakršen koli način? Od vedno je bila moja pobožna želja streljati s takšnim orožjem, in daleč najbolj sem užival v streljanju z velikimi lovskimi kalibri (8x68S, 375 H&H) na zelo oddaljene tarče...

Hvala in LP
Citat jazbec je objavil:
Vem da v Srbiji obsatajajo takšne tekme, streljajo z 8x57 in podobnimi kalibri na več kot 400m. Kakšen članek se najde v srbsi reviji kaliber.
Citat hine je objavil:
Pri nas imaš par klubov ,kateri se ukvarjamo z streljanjem na večje razdalje, pri nas se strelja nkako na 500 m , pojdi na Vojni veteran in boš našel rasporede tekem pri nas, ena je bila 14 dni nazaj na Blokah in bo zagotovo še kakšna.
Citat veper je objavil:
Bloke so zakon !!!!!!!!! kadar se tam strelja imamo občutno večji pritisk prašičev v naše lovišče he he eh . Strelja pa se na 300m tudi v Crngrobu!!
Citat hine je objavil:
V Crngrobu se strelja na 385m