Pokaži rezultate anket: Koliko časa so na upravni enoti potrebovali za izdajo nabavnega dovoljenja?

Glasovalci
27. Ne moreš glasovati
  • 24 ur

    4 14.81%
  • 1 teden

    15 55.56%
  • 2 tedna

    2 7.41%
  • 3 tedne

    1 3.70%
  • 4 tedne

    2 7.41%
  • več kot 1 mesec

    3 11.11%
Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Čakalna doba za nabavno dovoljenje za orožje

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ormož, Ljubljana
    Prispevki
    26

    Privzeto

    Dva dni. Če bi bila sila, bi uredili v enem dnevu.

  2. #12
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Manjka možnost takoj !!

    Na naši upravni enoti je največkrat potrebno počakati kakih 10-15 minut,da prijazni referent vnese vse podatke tja kamor le ti spadajo,med tem plačaš takse in stvar je zaklučena . Kapo dol pred našim referentom na Ue.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #13

    Privzeto

    Tudi pri nas - če lepo prosiš - je možno dobit v nekaj minutah.

  4. #14

    Privzeto

    Za prvi kos sem čakal cca 3 tedne, za naslednje kose pa 2-3 dni. Če bi bila sila bi lahko dobil še prej. Je pa res, da je za več kot 6 kosov spet potrebno čakati nekaj več časa, še posebej, če je od nabave zadnjega minilo več kot 1 leto.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #15

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Za prvi kos sem čakal cca 3 tedne, za naslednje kose pa 2-3 dni. Če bi bila sila bi lahko dobil še prej. Je pa res, da je za več kot 6 kosov spet potrebno čakati nekaj več časa, še posebej, če je od nabave zadnjega minilo več kot 1 leto.

    lp
    Hočeš reči da za 5+ kosov ponovno preverjajo zanesljivost?

  6. #16

    Privzeto

    Baje je tak postopek ja. Sicer za moje pojme popolna bedarija, saj če že imam doma 5 kosov ne vem kaj bi bilo sedaj drugače pri 6, ampak je potrebno ponovno preverjanje in pa plačilo polne takse od tukaj naprej.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #17

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Baje je tak postopek ja. Sicer za moje pojme popolna bedarija, saj če že imam doma 5 kosov ne vem kaj bi bilo sedaj drugače pri 6, ampak je potrebno ponovno preverjanje in pa plačilo polne takse od tukaj naprej.

    lp
    Moje izkušnje so drugačne. Zaračunajo ti visoko takso , preverjajo pa nič. To drugo je zakonito, prvo pa nateg.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •