Stran 7 od 29 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #61
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Pa sprobaj nekaj vrst municije po muhi in na krajšo razdaljo. Vsaka municija ne paše vsaki puški. S tem boš ugotovil ali nagaja str. daljnogled.

  2. #62
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

  3. #63
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ne naredi nič drugega kot pot pod noge in v trgovino in naj pred teboj na strelišču nekdo ustreli grupo min5 strelov ki bo v rangu 2cm. Toliko bi namreč tovarna morala garantirati .Poleg tega se zavedaj,da ima tvoj Bushi doživljensko garancijo še posebej ker so ti zadevo montirali in nastrelili pri prodajalcu in če se izkaže da je pokvarjen ti MORAJO daljnogled zamenjati. Torej uveljavljaj garancije ki si jih z izdelkom dobil in nikakor ne popravljaj sam ker boš ob garancijo in te bo vse skupaj stalo še veliko več kot si misliš.

    KOliko ti pa trosi puška??
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #64

    Privzeto

    Pa sprobal sem z Normo oryx in igmanom, normo dela tam 6cm z igmanom pa kar 10cm in tak slab igman spet ni, povečava je bla na 12. Bom danes ali pa jutr sprobal še z stojalom.
    To da cev nalega je definitivno napaka, kaj pa to da ne gre repetirat z naboji v nabojniku se zatikajo v nabojniku?


    Ima gdo nabojnjik za 234win in enake probleme?

    Popravljal pa sam ne bom čist nič, in bom nesel vse vkup nazaj, ja so mi dali tarčo zraven prvi je bil malo zunaj potem pa ena mala grupa v liniji od sredine proti desni v treh cm.
    Samo jaz temu ne verjamem.

  5. #65
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    prvo pusko dober fiksiri pa tako probaj ne.nabojniki ja to je pa pri vicini problem tudi meni se na titanu obcasno zataknejo usaj okvirji z 5naboji z 3pa ni problema.tudi tikka ni neki nevem kaj da nebos mislo za ta denar bi dobil steyr mannlicher ssg69.najbol natancna puska na svetu v 90letih.pusko upni nekam in ce ni sus v susu nesi nazaj ker ce si streljal samo z naslona je opcija da si zmikal.

  6. #66

    Privzeto

    Citat Qonos je objavil: Pokaži objave
    Pa sprobal sem z Normo oryx in igmanom, normo dela tam 6cm z igmanom pa kar 10cm in tak slab igman spet ni, povečava je bla na 12. Bom danes ali pa jutr sprobal še z stojalom.
    To da cev nalega je definitivno napaka, kaj pa to da ne gre repetirat z naboji v nabojniku se zatikajo v nabojniku?


    Ima gdo nabojnjik za 234win in enake probleme?

    Popravljal pa sam ne bom čist nič, in bom nesel vse vkup nazaj, ja so mi dali tarčo zraven prvi je bil malo zunaj potem pa ena mala grupa v liniji od sredine proti desni v treh cm.
    Samo jaz temu ne verjamem.
    Tukaj ni niti govora o 3 cm ,kar je manj kot 2 cm je za tikko zelo slabo. Varmint mora strelat u max 1,5 cm, usaj tako so streljale te ki sem jih mel v rokah sam.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  7. #67

    Privzeto

    Ampak iz nabojnika gre samo prvi pa se to če je zaklep odpret ko vstavlaš nabojnik in naboje potisnes čisto naprej ko jih zlagaš v nabojnik, v navodilih piše da jih je treba stisnit nazaj aja pa noter majo po 1cm prostora naprej nazaj, po mojem niso za ta kaliber.

    Vem da za ta denar ne morem pričakovat ne vem kaj, to mi je povsem jasno, samo čaki malo pa saj nisem kupil puske na prvem žegnanju za par €. Mislim razočaranje da mi je kar slabo.

    Kar se pa tiče zamikanja je možno samo sem že kar nekaj prestreljal in to ni moja prva puška pa mi ni bil nikoli problem spravit dobre grupe vkup. Pa tudi daljnogled je super cista slika, puška niti malo ne “brcne“ mislim ziher šusi.

  8. #68

    Privzeto

    Najbonjik naj ti zamenjajo,glede preciznosti pa resno najprej preizkusi streljati s stojala,ne glede na to,da si izkušen strelec. Preizkusi municijo od Lapue.....
    Če pa še to ne bo šlo,pa nazaj v "štarcuno" pa drugo puško!
    Kar pa se tiče primerjave s Steyerjem pa ...... no coment.....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #69

    Privzeto

    Kar se tiče tulca po moje to da so okvirji vsepovsod enaki (upam da ne) ne more biti res. Narobe si napisal Tinko balinko „zatika“ sploh ne gre niti prvega ne spraviš v cev če ni zapiralo odprto ko vstavis okvir. To je katastrofa če te kar namenoma nap....jo z nečim kar sploh že v osnovi ne funkcionira kot bi bilo potrebno.

  10. #70

    Privzeto

    qonos: Tudi jaz mislim kot RWS, da si verjetno edini razočaran lastnik Tikke. Slišal sem že za kako hibo, sam za ne-preciznost pa še nikoli.
    Trma: mogoče je pa kolega nesposoben? Ali pa ima slabšo municijo? Ali pa ima slabšo optiko? Pro Hunter ni to to samo v tem smislu, da ni to "varmint" puška, samo to sem hotel povedat. Drugače pa ne mislim da je slaba, je bila tudi na moji top3 listi dolgo časa.
    RWS: Sram te bodi, da dvomiš v Sauerja. Ena najboljših lovskih repetirk na trgu je.
    Evo, spodaj imaš dokaz:
    Last edited by sauer202; 8. April 2009 at 17:58.

Stran 7 od 29 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •