Stran 6 od 29 PrvaPrva ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #51
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ramo?:icon_smile:

  2. #52

    Privzeto

    Evo, da se malo osveži tema. Naročil sem Tikko T3 Varmint, kaliber 308 winchester. Nameravam jo rabit predvsem za šport in gamsarijo, mogoče kako srnjad iz preže. Gor nameravat nataknit "eno srednjo reč" od optike, verjetno Leupolda Vx-3 8.5-25x. Ima kdo tako puško, kako ste zadovoljn z njo? Problem je edino rok dobave, ki je nekje pol leta

  3. #53
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    Evo, da se malo osveži tema. Naročil sem Tikko T3 Varmint, kaliber 308 winchester. Nameravam jo rabit predvsem za šport in gamsarijo, mogoče kako srnjad iz preže. Gor nameravat nataknit "eno srednjo reč" od optike, verjetno Leupolda Vx-3 8.5-25x. Ima kdo tako puško, kako ste zadovoljn z njo? Problem je edino rok dobave, ki je nekje pol leta
    Amwin-a vprašej kako je zadovoljen z dobavo
    ..bil..
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  4. #54

    Privzeto

    Nujno prosim za pomoč,

    danes dobil tikka varmint v 234win kalibru (po 8 mesecih) in bushnell 4200 6-24*50. Grem z njo streljat, razočaran trosi kot da bi sejal pšenico.
    Ko malo kontroliram cev ugotovim, da papir ne gre do konca cevi v režo med cevjo in kopitom. V navodilih piše da mora iti do konca cevi karton 0,5mm. Men gre samo do 3/4 dolžine. Oziroma do tam kjer se cev navidezno malo odebeli.

    Tudi "magacin" napolnim z naboji, če jih stisnem nazaj kot piše v navodilih se zadevajo in ne grejo ven (ne vem mogoče so mi dali napačen magazin).

    Men je vse slabo 2,2k evrov za nič.

    A ima gdo podobne izkušnje lahk oprosim gdo proba z papirjem na svoji tikki.

    Pristrelili so jo v trgovini kjer sem jo kupil, zaenkrat je ne bom omenjal.

  5. #55
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Koliko strelov je potrebnih, da se cev "uleže"?
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  6. #56

    Privzeto

    Kaj uleže, papir ne gre skoz do konca cevi, in po mojem znaju o orožju je to valika napaka, ker cev ne more prosto vibrirat.

  7. #57
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave
    Koliko strelov je potrebnih, da se cev "uleže"?
    ja pomoje je tud bol to,da ni zračnosti med cevjo in kopitom!ker pri takem proizvajalcu si nebi smeli ravno dovoliti takšno razmetavanje--ce bi se to baje naredilo pri Steyr,ti pusko takoj zamenjajo--in imam enako upanje tudi za Tikko!
    LP toni
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  8. #58
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Kakšni so rezultati strelov iz trgovine? S katero municijo si streljal? Kakšno si imel povečavo?

  9. #59
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    uf kr huda napaka tovarniska seveda predvsem za tako firmo..Obstajajo dve varianti ali sam razdrez in zbrusis malo da bo zracnost ali pa zahtevas garancijo.zracnos pri useh repetirkah more biti taka da lahko 10eur bankovec porines brez zatikanja med kopitom in cevjo do konca cevi drugace ti bo trosla.Ce ti pa zelo trosi je pa moznost tud da je tvoj "busi" zanic.Nesi nazaj pa stresi jezo na njih pomaga :icon_::icon_::icon_:

  10. #60

    Privzeto

    Živjo
    Najprej probaj več različnih municij,če seveda nisi že. Potem probaj drug daljnogled,či ti ga kdo mogoče posodi ali kakor koli. In šele potem nesi puško nazaj,ker do sedaj še nisem slšal da bi katera tikka nesla slabše od 2 cm,pa sem jih videl že kar nekaj,najmanj 10, možno pa je da je tovarniška napaka ne rečem da ne. Pa nesi puškarju pogledat naj ti sname kopito dol in naj pogleda če je pravilno pritrjeno.
    lp
    Last edited by denis jež; 7. April 2009 at 21:49.
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

Stran 6 od 29 PrvaPrva ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •