Stran 3 od 29 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #21

    Privzeto

    Ali kdo ve če Tikka med svojimi izdelki ponuja tudi dvocevne ekspres risanice
    Tudi,samo so svinjsko drage! Malo poglej na E-gun,pa jo boš brž našel! Ena se prodaja že 3 mesece,pa ne gre,vmes je tip malo obupal,zdej je pa spet! Se mi pa zdi da hoče met zanjo okol 3000€
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #22
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Jurklošter
    Prispevki
    47

    Privzeto

    Mene pa zanima kaj od streliva predlagate za Tikko lite v kalibru 308 win. Lovišče z srnino, prašiči in kakšen gams????
    proizvajalec, teža krogle itd..

    lp

  3. #23

    Privzeto

    Jaz sem najbojše grupe delal z RWS Geco 11g Tmantel,pa še poceni je.Srnjad,lanščak,ozimc pada v ognju,seveda ?e zadeneš.

    Tikka ima expres,sem jo videl lani,ko jo je en lovec prodajal v kal.30-06,hotel 1300eur,skoraj nova.Sam slike po netu,pa nobene ne morem najti.
    Last edited by hose; 19. January 2009 at 14:20.

  4. #24
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    RWS Evolution?

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto S&B

    Priporočam S&B, krogli SPCE (mehkejša) ali SBT (trša). Odlični krogli za vso divjad.

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Lapua,Norma in Sako.....ne pa čeh

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto S&B

    RWS, ne se hecat! :icon_:

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    meni se pač čeh ne dopade preveč, moti me tudi to ker je tako "švoh" nafilan, ma precej majn energije od ostalih podobnih krogel drugih proizvajalcev.Pa tut za tikko bo skor 100%primernejši kak patron od teh treh ki sem jih naštel.
    Čeh zelo dobro špila v Zastavi in pa Zbrojevki, kar pa še ne pomeni da paše tut ostalim puškam.
    Predvidevam da si je amwin omislil puško tudi zaradi preciznosti, katero pa dvomim da bo s češko kroglo dobil takšno, ko pa s kako Normo(npr. Vulcan)lp

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat amwin je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima kaj od streliva predlagate za Tikko lite v kalibru 308 win. Lovišče z srnino, prašiči in kakšen gams????
    proizvajalec, teža krogle itd..

    lp
    Amwin,js ti priporočam tovarniškega Sakota! Katero kroglo boš vzel,se pa sam odloči....

    http://www.sako.fi/cartridges.php

    LP a
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    že sam sm hoto to rečt, sam rajš nisem, da nebo kdo reku da sakona preveč hvalim.Drugač pa sm do zdaj slišal o super hammerhead samo eno kritiko, naj bi bilo razbijaška.Sicer pa vsaka krogla je razbijaška, če prileti na kost
    Js bi reku tako glede sakovih krogel
    za jelenjad in prašiče: super hh, powerhead, arrowheadII,
    srnjad in gamsi: gamehead
    pogon:hamerhead 13g, je pa od vseh teh najmajn natančna, vendar pa neobčutljiva in zelo efektivna.
    So pa vse te naštete krogle, razen gamehead bonded(svinec se ne loči od plašča), powerhead pa itak nima svinca.

Stran 3 od 29 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •