Stran 22 od 29 PrvaPrva ... 12181920212223242526 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 211 do 220 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #211
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    he he he sem vedel Alojz da danes ne bom dobro spal. Se mi je zdelo da bo nekaj takega. Jutri grem k mojstru v moji vasi ki naredi vse od vijaka do tankovske cevi. Harmonike imam pa obe normalni. V bistvu na levo delam vse prijetne reči, z desno pa samo kar je nujno

  2. #212
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Pa so ti res dali nve različni bazi. Poglej na uradni strani od Tikke, če še nisi, kako zadeva naj bi zgledala, imaš vse specifikacije tam.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #213

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Takole, Tikka T3 Lite stainless v cal. 30.06 je doma. Fenomenalen občutek, ko si zvečer sam ob štirinožnem prijatelju v lovski sobi do potankosti ogledaš novo pridobitev.
    Malo se mi je zameglilo, ko sem ugotovil, da mi originalna optilock montaža (en spodnji del) ne paše na šino. ali kdo mogoče ve kaj kar jaz ne in bi moral oba dela sta na sliki in eden je preozek kar se lepo vidi. Kakšen predlog
    Čestitke ob novi pridobitvi. Imam isto oz. enako puško, levo, v kal. 308 win, že kakih 7 let. Kar se montaže tiče, mislim da so ti dali spodnji del za Sako puško, ki gre v konus in je malce ožji, vsaj tako je videti, tako da mislim da je bolje če greš v trgovino in rečeš naj ti zamenjajo. Kar se proženja tiče, se da nastaviti tudi tako, da snameš nabojnik in z imbusom nastaviš trdoto, je pa, kot je že alojz1 napisal, bolje da snameš kopito ker lažje prideš do sprožilca. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #214
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Jaz nebi nič brusil. Naj ti dajo pravega, če si že pošteno plačal . Sklepam, da optiko že imaš.

  5. #215
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    To so baze za Sako in ne Tikko. Menjat za prave baze pa bo ali pa kar za drugo montažo.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  6. #216
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Bom šel zamenjat. Mislim, da jih bo moral naročiti ampak nič ne de. Hvala vsem za pomoč. Ko bo zadeva sestavljena prilepim lepšo slikco ne iz telefona. Optiko imam swarovca 6x42 tista starejša avstrijska zadeva. Ko si denarnica opomore bo pa še to novo.

  7. #217
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Vzemi tole varianto, je še bolj enostava in preverjeno drži:

    http://www.tikka.fi/optilock.php?ringmounts
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #218
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Ta tip Optilock montaže, ki jo je Mugo prilepil, je bistveno bolj zanesljiv kot tip z ločeno bazo in obročki Optilock. Pa na vrh vsega je še cenejši.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  9. #219
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Včeraj se mi je ponudila priložnost, da sem v roke dobil T3 hunter v kalibru 30-06. Puška je dokaj lahka in lično izgleda. Bila je z merki. Zaklepni mehanizem lepo teče. Nabojnik je enoredni, izgleda poceni kitajski. Ob pritisku na nekakšen gumb lepo izskoči. Odkočenje/zakočenje je zelo glasno. Zaklepni mehanizem sem potegnil do polovice ven in ga premikal levo/desno/gor/dol... ima več lufta kot Zastava. Tikke ne bo v moji omari.
    To je samo moje mnenje.
    Navalite sedaj forumski "specialci".
    Last edited by main757; 18. December 2013 at 19:27.

  10. #220

    Privzeto

    To pa nismo vedeli. Hvala za strokovno oceno. Takih nam manjka.

Stran 22 od 29 PrvaPrva ... 12181920212223242526 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •