Stran 21 od 29 PrvaPrva ... 11171819202122232425 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 201 do 210 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #201

    Privzeto

    Lb, Mugo, tudi z moje strani. Super puška in lov. Če ne boš zadovoljen s kroglo, mogoče probaj 180 gr. Sako SSH, dela odlično. Lp

  2. #202

    Privzeto

    Končno doma tudi moja Tikka T3 Hunter Stainless v kalibru 308win

  3. #203

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Tale pas sem dobil iz Frankonie - preko prodajalca, ki se oglašuje tudi na tem forumu, za majhne denar. http://www.frankonia.de/339917/24764...tegoryId=24721Res se hitro prilagaja dolžina in je sintetičen, vendar ima precej motečo pomankljivost - zelo je drseč. Cev puške leze kar naprej navzdol, vseskozi moraš imeti roko na puški. Zame, ki veliko lovim na zalaz je to zelo moteče, že iščem en pas, ki ni drseč.
    Tak pas sintetičen,ki ne drsi dobiš v btc hala D v kleti,ime trgovine pa verjetno poznaš Sam ga imam in je super.lp
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  4. #204
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Borazer, naj ti dobro služi!
    GILTHEAD, Hvala, ampak mogoče nisem dovolj poudaril, hočem pas v enaki barvi, kot je puška. Takega dela tudi firma Niggeloh, ki ima vrhunske neoprenske pasove, vendar ga v željeni barvi v Sloveniji ni za dobiti. Naši trgovci so hecni. Uvažajo izdelke te firme, jih povprašam za pas željene barve, ki ga sicer nimajo v prodajnem programu, oni pa odgovorijo, da nimajo. Naročili pa nebi... Pa nič, bom pač drugje kupil...
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #205
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Borazer, naj ti dobro služi!
    GILTHEAD, Hvala, ampak mogoče nisem dovolj poudaril, hočem pas v enaki barvi, kot je puška. Takega dela tudi firma Niggeloh, ki ima vrhunske neoprenske pasove, vendar ga v željeni barvi v Sloveniji ni za dobiti. Naši trgovci so hecni. Uvažajo izdelke te firme, jih povprašam za pas željene barve, ki ga sicer nimajo v prodajnem programu, oni pa odgovorijo, da nimajo. Naročili pa nebi... Pa nič, bom pač drugje kupil...
    Mugo jaz ti ga pošljem, samo če daš za pivo...
    Če misliš seveda na Realtree vzorec...
    Aja pa malo je rabljen, ma vseeno skoraj kot nov...

  6. #206
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Občutki so super. Za moj način lova je krasna, ker večinoma piršam, hodim, in je zelo praktično, da je zelo lahka. Kljub temu ne buta v ramo, ker je kaliber strelcu prijazen.
    Na pujska sem moral streljati, ko je bil v polni brzini in na majhno razdaljo, v taki situaciji mi je prav prišla najmanjša povečava na daljnogledu 2,5 in do konca prižgana pika.
    Municija Sako SHH 9,7g je naredila v prašička 2 veliki luknji, ras pa sta bila strela v trde predele. Prvi v hrbet od zadaj strmo navzdol, drugi pod uho. Bom vidle, kako bo to izgledalo na srnjadi. Če bo prehudo, si bom omislil kakšno tršo zadevo.
    Lovski blagor! Lep krst Ti želim še mnogo plena in pa prosim poročaj o delovanju krogle. Uporabljam namreč isto kroglo in isti kaliber (sicer ne v Tikki)... Komaj čakam, da vidim kaj dela na srnjadi - kje si praznik dela. Za enkrat sem zadovoljen (en prašiček podobne kilaže in tarča).

    Me pa zanima kako je ena krogla naredila dve veliki luknji? Si 2x streljal ali se je razletela?

    Lovski zdravo.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  7. #207
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Tomaž Ražman, se bova zmenila prek ZS.

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Me pa zanima kako je ena krogla naredila dve veliki luknji? Si 2x streljal ali se je razletela?
    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Municija Sako SHH 9,7g je naredila v prašička 2 veliki luknji, res pa sta bila strela v trde predele. Prvi v hrbet od zadaj strmo navzdol, drugi pod uho.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #208

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Borazer, naj ti dobro služi!
    GILTHEAD, Hvala, ampak mogoče nisem dovolj poudaril, hočem pas v enaki barvi, kot je puška. Takega dela tudi firma Niggeloh, ki ima vrhunske neoprenske pasove, vendar ga v željeni barvi v Sloveniji ni za dobiti. Naši trgovci so hecni. Uvažajo izdelke te firme, jih povprašam za pas željene barve, ki ga sicer nimajo v prodajnem programu, oni pa odgovorijo, da nimajo. Naročili pa nebi... Pa nič, bom pač drugje kupil...
    No,če pa hočeš vse v stilu,pa bo mal težav Men gre bolj za uporabnost,kot za barvo
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  9. #209
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Takole, Tikka T3 Lite stainless v cal. 30.06 je doma. Fenomenalen občutek, ko si zvečer sam ob štirinožnem prijatelju v lovski sobi do potankosti ogledaš novo pridobitev.
    Malo se mi je zameglilo, ko sem ugotovil, da mi originalna optilock montaža (en spodnji del) ne paše na šino. ali kdo mogoče ve kaj kar jaz ne in bi moral oba dela sta na sliki in eden je preozek kar se lepo vidi. Kakšen predlog

  10. #210

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    je preozek kar se lepo vidi. Kakšen predlog
    Ja kar k prvemu, ki ima rezkalni stroj. Bo takoj uredil.
    Če še nisi proženja uredil jo še enkrat razstavi. Je lažje nastaviti kot pri sestavljeni.
    Aja. Ali imaš harmoniko tudi levo?

Stran 21 od 29 PrvaPrva ... 11171819202122232425 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •