Stran 15 od 29 PrvaPrva ... 511121314151617181925 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #141
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Hubert je objavil: Pokaži objave
    Mungo naj ti bo v veselje!!!!!!! Za kakšno kroglo - municijo si se odločil?
    Hvala.
    Ja dobro vprašanje. Municije je v tem kalibru ogromno. Nisem se še odločil, katero bom uporabljal. Definitivno ne mislim dajat po 3 EUR za naboj. Pa filam tudi ne sam, tako da gledam tovarniško polnjeno municijo. Pa najbolj cenenih zadev z "umazanim" smodnikom bi se tudi izognil. Lovim pa vso divjad, od srne do jelena. Kakšen predlog, izkušnja?
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #142

    Privzeto

    Citat Hubert je objavil: Pokaži objave
    Mungo naj ti bo v veselje!!!!!!! Za kakšno kroglo - municijo si se odločil?
    Ne vem, kaj bo streljal Mugo.
    Twist je 11. In jaz streljam od 100grain Lapua do Groma. In nobene ne razmetava. Treba je samo vedeti, da so lahke krogle le do 200m.
    Sicer je pa lepa predstavitev krogel v zadjem Lovcu. In brez komentarja.

  3. #143

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Hvala.
    Ja dobro vprašanje. Municije je v tem kalibru ogromno. Nisem se še odločil, katero bom uporabljal. Definitivno ne mislim dajat po 3 EUR za naboj. Pa filam tudi ne sam, tako da gledam tovarniško polnjeno municijo. Pa najbolj cenenih zadev z "umazanim" smodnikom bi se tudi izognil. Lovim pa vso divjad, od srne do jelena. Kakšen predlog, izkušnja?
    Sam sem trenutno zelo zadovoljen z RWS DK (308 win). So pa drugi, ki uporabljajo -Sako HH (308win)- ali -Geco plus(3006)- enako zelo zadovoljni. pri tem, da je Sako in Geco cenovno bolj ugoden. Je pa izgleda tako da ko se navežeš na nek izbor, ki mu zaupaš, ga tudi težko menjaš......

  4. #144
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Najceneje boš prišel skozi, če ti kdo nafila. Grom, Gmx ali ttsx bi jaz izbral v tem kalibru.
    Last edited by muzikant; 18. February 2013 at 15:36.

  5. #145

    Privzeto

    Tudi jaz bi izbral enako. Le LOS-ovo bi še dodal. Verjetno kar na prvo mesto.

  6. #146
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Los-ova je verjetno tudi dobra, vendar je bilo z njo ustreljeno premalo divjadi da bi jo že lahko postavili čisto na vrh! Za težjo divjad ne dvomim da je vrhunska, pri lažji se pa bojim da sploh ne bi pršilo do deformacije. Ima kdo mogoče kako sliko te deformirane krogle?

    Barnes ttsx bi jaz izbral 8,4g!...sem ga že imel, vendar sem z njim uplenil samo košuto in kolega( z mojo puško) šakala, res vrhunska krogla. Košute mi ni prebila, ker je zadela tudi hrbtenico, je pa naredila kar mora in se deformirala kot v reklami

  7. #147

    Privzeto

    Brez kompliciranja bi vzel mego 9,7g. Primerna za vso divjad, tudi težjo. Pa še poceni je.
    LEP POZDRAV!

  8. #148

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Moja nova igrača je končno prispela. Še en glaž dam gor pa bo veselo...
    mugo, dobra izbira in lahko rečem, da je všečna. Upam, da boš zadovoljen.

  9. #149
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Hvala vsem za lepe želje. Konec tedna dobim še glaž, Docter Basic 2,5-10X50, pa Optylock montažo, v Salzburgu nabavim kakšno municijo za prvo silo, da zadevo sprobam in se malo natreniram. Bom dal sem gor kako slikico.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #150

    Privzeto

    Še slika za Mugota

Stran 15 od 29 PrvaPrva ... 511121314151617181925 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •