Stran 28 od 29 PrvaPrva ... 18242526272829 ZadnjiZadnji
Rezultati 271 do 280 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #271

    Privzeto

    Zanima me kakšen je zunanji premer cevi pri Tikka t3 varmint in tikka t3 lite ?

  2. #272
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

    Privzeto

    Ali mogoce kdo ve, če bi se dalo za tikko dobiti sinteticno kopito z luknjo za palec(lochschaft)?

  3. #273
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Verjetno misliš thumbhole kopito. Za navadnega plastičnega ne vem, imaš pa kar dobro ponudbo GRS kopit, pa lesena thumbhole se tudi kar dobijo. Jaz si ravno rihtam laminiranega thubhole. aja , kje - internet, egun, na nemškem tržišču se dobi kar dosti tega. Čez lužo pa sploh.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #274
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

    Privzeto

    Hvala. Torej bom moral za plasticnim še malo pobrskati.

  5. #275
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

    Privzeto

    Mugo:
    Zakaj si se odločil za thumbhole leseno kopito?
    Ali dosedanje v camo izvedbi ni ok?

  6. #276
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Je ok. Samo ko so mi thumbhole kopita tako všeč, laminirana pa sploh. Veš kako je, eni avte pimpajo, eni puške... :D
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #277
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Kopito prišlo. Rezultat:Click image for larger version. 

Name:	tumbhole.jpg 
Views:	25 
Size:	309.4 KB 
ID:	17074
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #278
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Lepotica !

    Kako pa se obnese stainless za jago? Ali je res, da te določena divjad zaradi svetleče cevi in zaklepa lahko hitreje oz. lažje opazi?
    Kakšne so tvoje izkušnje?

  9. #279

    Privzeto

    mugo, kje si dobil to kopito?

    Hvala

  10. #280
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Robert91922 je objavil: Pokaži objave
    Lepotica !

    Kako pa se obnese stainless za jago? Ali je res, da te določena divjad zaradi svetleče cevi in zaklepa lahko hitreje oz. lažje opazi?
    Kakšne so tvoje izkušnje?
    Stainless je po mojem mnenju moja najboljša odločitev pri tej puški. Dejansko ni nekaj svetleč, ker je mat. Da bi me divjad zaradi tega opazila, nebi rekel, pa večinoma lovim po tleh, na pirš, se pravi dostikrat se gledamo z živalmi zelo na blizu. Je pa fajn zadeva, ko gre dež, se ne sekiraš in ne rabiš najprej ob prihodu domov puške mazat.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 28 od 29 PrvaPrva ... 18242526272829 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •