Stran 1 od 29 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 281

Tema: Risanice TIKKA

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto Risanice TIKKA

    Zanima me če ima kdo izkušnje z znamko TIKKA, kako se puške obnesejo. Vprašal bi tudi za vaše izkušnje z modelom TIKKA T3 Battue. Zdi se mi super puška za pametno ceno ampak zaklep mi deluje malce "šlampasto" narejen. Kako pa kaj vaše izkušnje?

  2. #2

    Privzeto

    Nekaj lahko najdeš že tukaj:

    http://www.forum-lov.org/forum/showthread.php?t=472

    Je pa vredu, da si odprl novo temo, saj je tam na splošno debata o vseh finskih risanicah.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #3

    Privzeto

    Živjo
    sam imam tikko tactical in sem z njo zelo zadovoljen battue ima pa moj prijatelj in je tudi zelo zadovoljen meni se zaklep zdi uredu in je kar precizno narejen in lepo laufa
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #4

    Privzeto

    Jaz resno razmišljam o nakupu Tikke T3 Lite. Puška naj bi bila zelo natančna in zanesljiva, je pa že na prvi pogled dokaj ceneno narejena, celo v sami puški je namesto jekla menda nekaj plastičnih delov, verjetno zato, da bi pocenili proizvodnjo, no mogoče tudi za zmanjšanje teže... Recimo SAKO 85, ki prihaja iz, lahko rečemo, iste firme, je že na prvi pogled precej lepše izdelana puška, je pa tudi precej dražja, tako da še vedno mislim, da je TIKKA dobra vrednost za vložen denar.
    Za razliko od nekaterih ostalih pušk v tem cenovnem razredu, kjer se uporabniki pritožujejo nad nenatančnostjo in slabim delovanjem (zastoji), pri tikki tega večinoma ne zasledim.

  5. #5

    Smile T3 lite

    Pozdravljen,
    s Tikko T3 lite nimaš kaj zgrešit le ne pretiravaj preveč s kalibrom kajti puška je zares lite. Plastike " v " puški ne boš našel prav dosti. Kopito in pokrovček na zadnjem delu zaklepa aja pa še nabojnik in to je to. Sicer pa pojdi jo sprobat k nekomu ki jo že ima.

    lp
    Alan

  6. #6

    Privzeto

    cena?

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    jurja

  8. #8

  9. #9

    Privzeto

    Kako pa je kaj z obrabo, ima gdo kakšne izkušjne z tem. Pr kolikih strelih je cev tako obrabljena da vpliva na zadetke. Mislite da pri tem zaostaja za drugimi ali prednjači.

    Kolk pa ti dajo garancije za te t3 puške.

  10. #10

    Privzeto

    Na žalost lahko postreliš le 10 do 20 tisoč nabojev preden opaziš padec natančnosti, vsekakor ni zate.

Stran 1 od 29 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •