Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: Flash igre

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto Flash igre

    Preizkusite se v streljanju vrabcev, golobov, vran, rac, preden vas zasujejo s fecesom . Res hecna igra..kr realistična.
    http://damn-birds.freeonlinegames.com/
    LP

  2. #2

    Privzeto

    Kako zamenjaš pukšo k jo kupiš''? Ker me pose.....jejo k predolg cajta ponuca za preladat
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    tipke 1,2,3,4,5,6... Pikc dej preber instrucitons

  4. #4

    Privzeto

    pozdravljeni!
    kako je kaj z igrico? ste utegnili kaj postreljat ali so vas prej golobi?
    kaj pa rabi samokres? saj za golobe je boljsa pump gun, ne?
    kaksno strategijo ste uporabili pri tej igri?
    imate kaksno skrivnost, da naredis vec tock?
    jaz sem utegnil kupiti samokres samo se mi ne zdi uporaben pri tem "lovu" in navadno me potem pokopajo...
    lep pozdrav

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto

    Prišel sem do bazuke, ki je neuporabna. Najbolje se obnese SMG, kjer jih lahko v miru popokaš. Posebno veselje so štorklje in kalini. Drugače pa si moraš zaščito nabavljat sproti, ker drugače te res prehitro zadelajo z drekci, problem je ravno, ko preladuje.

  6. #6

    Privzeto

    Sej sm pogruntov,sm vse knofe na tipkovnc pretaknu pa se mi je amenov kanon!!!!! Haha!!!! Mater sem jih.........

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #7

    Privzeto

    kaj pa tipka DEFENSE? kaj rabi?
    jo uporabljate na lovu?
    jst sem se po na vadi samo ocistil, kupil nove patrone in pusko ce se je le dalo z denarjem , ki se je nabral.
    lep pozdrav

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Evo, ce ma kdo res viska cajta: igrca, ce jo spilas, zahteva kr precej cajta, prej si preberte sploh za kuga se gre... Kr naenkrat rata zanimiv:

    http://www.travian.si/?uc=si3_15483

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto

    Sem prlezu do 13 stopnje in me tud piknli niso več (defense sem 100 nabavu ), pa samo nažigal kar je dal....

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Evo, ce ma kdo res viska cajta: igrca, ce jo spilas, zahteva kr precej cajta, prej si preberte sploh za kuga se gre... Kr naenkrat rata zanimiv
    U samo kej tacga ne, to ni zame, bom koj zasvojen..Bog ne daj...Samo da sem vidu, me je zvil . Ja cajta pa res...Neomejeno.

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •