Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: pasemski standardi, pravilniki

  1. #11

    Privzeto

    Tukaj pa imaš predstavitev Društva ljubiteljev goničev Slovenije in pa spodaj tudi njihov mail za vprašanja. Tako mislim, da bi ti oni lahko največ pomagali okrog pravilnikov.

    http://www.mojpes.net/modules/news/a...p?storyid=1028

    Ali pa se bo oglasil Hubertus tukaj na forumu, če bo opazil temo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #12

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Salvinia tu najdeš osnovne podatke:

    http://www.mojpes.net/modules/pasme/index.php?id=214

    Potem klikneš v zgornjem meniju na: Standard FCI št. 254 in ti odpre celoten standard v angleškem jeziku.

    lp
    Pozabil dodati. Največ podatkov (v angleščini) najdeš, če vtipkaš v google kar Alpine Dachsbracke in ti najde ogromno strani o njem s slikami, opisi,...

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #13

    Privzeto

    Citat lunca je objavil: Pokaži objave
    Breza,jaz imam prevedene standarde za kompletno FCI VI.skupino,ker sem jo rabila za izpit.Je pa res,da tudi na spletni strani fci-ja niso vsi standardi prevedeni v kinološke jezike.Pri nekaterih redkejših pasmah goničev jih ne boš našla.
    LP Tjaša
    Hej, super! Če bi uspeli vse standarde za VI. FCI skupino spravit na forum-lov, bi bilo enkratno! In zelo koristno za vse nas!

    Za lektorirat pa ni problem! Zrihtamo...

    Problem bi bile res avtorske fotke...pa bi jih verejtno vsaj za najpogostejše pasme izbrskali - kot pravi ZR7 - kar v naši galeriji. Nekaj fotk je že pri standardih FCI na njihovi uradni spletni strani...ne vem kako je s tem, če navedemo javno objavljen vir zraven in morda celo link do originala...hm, treba je malo razmislit.

    Tjaša - zlata si! :icon_:

    lp, B.

  4. #14

    Privzeto

    Citat salvinia je objavil: Pokaži objave
    Zanima me brak jazbečar. Standard sem našla.
    Ne vem pa, kaj morajo predstavniki te pasme pokazati na PNZ oz. ali obstajajo še kakšne dodatne uporabnostne preizkušnje.
    Hvala za odgovore.
    Hm...glede tega sem našla en star ocenjevalni list, ki pa mislim da še vedno velja.


  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Breza, lahko nekaj pripomnim?


    Kar se avtorskih fotk tiče, seveda.... Glede na to da se bom klatil po razstavah širom slovenije, mislim da bi se komot dalo da vse te pasme pofotkam kar jih je pri nas zastopanih.... če vanm to kaj pomaga, povejte.

  6. #16
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    Breza, lahko nekaj pripomnim?


    Kar se avtorskih fotk tiče, seveda.... Glede na to da se bom klatil po razstavah širom slovenije, mislim da bi se komot dalo da vse te pasme pofotkam kar jih je pri nas zastopanih.... če vanm to kaj pomaga, povejte.
    Fooootkaaaaaaj!!!!!
    Seveda pomaga. In najlepše pri tem bi bilo, da sami uporabniki tvorno sodelujete pri gradnji vsebin. To je tisti pravi namen teh strani!

  7. #17

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    .... Glede na to da se bom klatil po razstavah širom slovenije, mislim da bi se komot dalo da vse te pasme pofotkam kar jih je pri nas zastopanih.... če vanm to kaj pomaga, povejte.
    O, seveda pomaga!

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Thumbs up

    Šefe me je tvoj krik skor prevrnu s stola, zdej me pa cela pisarna tko gleda kt da sem na poživilih... sicer pa ja, komot poslikam, kar se pa tega tiče da je bistvo to da soustvarjamo te strani, mi je pa mal pozn pršlo....moja dečva pravi:"bolš pozn kokr nkol!"

    Breza, velja, se bom potrudil pa če vam bo katera všeč je namen dosežen, ne?

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Imam precej fotk pasm, ki jih pri nas težko srečamo. Zanima koga...?
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  10. #20

    Privzeto

    Citat Hubertus je objavil: Pokaži objave
    Imam precej fotk pasm, ki jih pri nas težko srečamo. Zanima koga...?

    Seveda, absolutno zanima! :icon_:

    Ej, hvala ti, Hubertus!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •