Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Browning acera

  1. #11
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    vsaka puska je vredu sam zadeti je treba!

  2. #12
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat pikolis28 je objavil: Pokaži objave
    vsaka puska je vredu sam zadeti je treba!

    Je vredu, dokler je ni treba cel dan na ramu nosit. Potem je pa še ergonomija, dolžina in s tem povezana okretnost pa še bi se kaj najdlo. Se pa strinjam, da ubije vsaka

  3. #13
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    Je vredu, dokler je ni treba cel dan na ramu nosit. Potem je pa še ergonomija, dolžina in s tem povezana okretnost pa še bi se kaj najdlo. Se pa strinjam, da ubije vsaka
    ja kako pa pol nosis gamsa recimo z gor ene 2 h recimo ke ima 30 kg?

  4. #14
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat pikolis28 je objavil: Pokaži objave
    ja kako pa pol nosis gamsa recimo z gor ene 2 h recimo ke ima 30 kg?
    Sej nism reku, da se puške ne da nosit, je pa bolj fajn če je lažja a ne??? Če si bom pa kdaj zaželu več matranja si bom pa kak kamn nabasu u rukzak pa bo, puško bom pa gledu met čimbolj okretno in lahko. PA naj se vsak odloči kot mu paše.

  5. #15

    Privzeto

    Citat pikolis28 je objavil: Pokaži objave
    vsaka puska je vredu sam zadeti je treba!
    absolutno se strinjam.. debatiramo pa o določenem modelu..

  6. #16

    Privzeto

    A se pri modeli Acera, da sprožilo malo "omehčkat", ali mora biti za to večji puškarski podvig?
    Če je od bar zasnove sprožilni mehanizem,potem si na potegu 1,8kg, ni ravno puška za vse načine lova.

  7. #17

    Privzeto

    Puškar mi je rekel, da je potrebno mehanizem malenkost spolirat..

  8. #18
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    Sej nism reku, da se puške ne da nosit, je pa bolj fajn če je lažja a ne??? Če si bom pa kdaj zaželu več matranja si bom pa kak kamn nabasu u rukzak pa bo, puško bom pa gledu met čimbolj okretno in lahko. PA naj se vsak odloči kot mu paše.
    no jaz mam driling z 70cm dovgimi cevmi in tudi ni lih peresno lahek pa nima lih 2kg pa ga nemenjam za nobeden denar.lahko cisto normalno lovim z njim v revirju tko ked ti recimo z 51cm dovgo cevjo,meni se zdi to cista blesarija okoli teze puske in dovzine.meni osebno se bol pase da je malo tezja,ker lazje streljam in se rukne nic ne,dovzina cevi me pa tudi ne moti.

  9. #19
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat pikolis28 je objavil: Pokaži objave
    no jaz mam driling z 70cm dovgimi cevmi in tudi ni lih peresno lahek pa nima lih 2kg pa ga nemenjam za nobeden denar.lahko cisto normalno lovim z njim v revirju tko ked ti recimo z 51cm dovgo cevjo,meni se zdi to cista blesarija okoli teze puske in dovzine.meni osebno se bol pase da je malo tezja,ker lazje streljam in se rukne nic ne,dovzina cevi me pa tudi ne moti.
    Če ti tako paše tud prou

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •