Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 41

Tema: Buschnell Trophy 1,5-6x44 RETC

  1. #1

    Privzeto Buschnell Trophy 1,5-6x44 RETC

    Pozdravljeni.

    Zanima me če ima kdo izkušnje s tem daljnogledom.
    Vem da ima bratsko verzijo 3-9x50 veliko lovcev ki ga kar hvalijo. Ne poznam pa nikogar ki bi imel zgoraj navedeno optiko na puški.
    Glede na to da je skoraj polovico dražji ne bi smel biti slab.

  2. #2

    Privzeto

    Pozdravljen,
    Sam imam ta model in sem z njim zelo zadovoljen. Tast ima schmidt&benderja 1,5 - 6x42, ki je nekajkrat dražji od Bushnella, ampak med njimi ne vidim nobene razlike v sami optiki. Verjamem, da so schmidt&bender,swarowski,zaiss .. boljši, ampak vprašanje če so res vredni nekajkrat več.
    Ne glede na to, da imam dokaj močan kaliber (30.06), še zmeraj nosi v piko..

  3. #3

    Privzeto

    Po mojih izkušnjah,je za ta denar prekleto dober strelni daljnogled!!Tudi že v dobrem mraku se dobro obnese zaradi debelih križev!!Imam ga na prelamači kalibra 30-06!!
    Sicer pa vsake oči imajo svojega malarja!

  4. #4

    Privzeto

    Hvala za mnenja.
    Montiral bi ga na 8x57is. Mislim da ne bi smelo bit problema.
    Je pa fajno slišati da kdo pohvali, če bi padlo nekaj negativnih kritik bi bil malo skeptičen, tako pa mislim da ga bom kar nabavil, predvsem zaradi za mene dobrega razmerja med povečavo in velikostjo leče.

    Lp

  5. #5

    Privzeto

    Nimaš kaj izgubiti,saj ima doživljensko garancijo!
    Kupi pa orginal,pri poblaščenih trgovcih!
    Last edited by Franc; 3. April 2008 at 22:56.

  6. #6

    Privzeto

    Je kar nekaj spletni trgovin ki prodajajo bushnelle pa me zanima če je pri njih vredno kupvat, ali je boljše direkt v trgovino? mislim glede pošiljanja da se kaj ne poškoduje.

    Drgač me pa zanima vaše mnenje da bi dal ta daljnogled na češko bokarico zh-324 kaliber pa je 7x57r?


    lovski zdravo

  7. #7

    Privzeto

    dober daljnogled dokler je dovolj svetlobe,ne more se pa primerjat z višjim rangom daljnogledov!
    prenesejo pa vse kalibre,ki jih drugi daljnogledim enakega cenovnega razreda ne!

  8. #8
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat capra ibex je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni.

    Zanima me če ima kdo izkušnje s tem daljnogledom.
    Vem da ima bratsko verzijo 3-9x50 veliko lovcev ki ga kar hvalijo. Ne poznam pa nikogar ki bi imel zgoraj navedeno optiko na puški.
    Glede na to da je skoraj polovico dražji ne bi smel biti slab.


    Tak rešpetin ima moj prijatelj. Je primeren tudi za pogone (1,5X). Z njim je zadovoljen.

  9. #9

    Privzeto

    Torej se v mraku slabo obnaša, skoraj sem se že odločil zanj zdaj pa spet ne vem, kaj bi, bo še treba premislt

  10. #10

    Privzeto

    Zanima me še če ima kdo mogoče na češki bokarici original montažo ki so jih delali za na te bokarice zh in kako se obnese? ali je boljše da dam gor suhl?

Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •