Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 41

Tema: Buschnell Trophy 1,5-6x44 RETC

  1. #31
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Še eno repliko sem pozabil prej zapisati. Trophy serija se povsod po svetu opušča in jo nadomešča Trophy XLT. V tej seriji pa nisem zasledil 1.5-6x44 daljnogleda.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave
    Še eno repliko sem pozabil prej zapisati. Trophy serija se povsod po svetu opušča in jo nadomešča Trophy XLT. V tej seriji pa nisem zasledil 1.5-6x44 daljnogleda.
    XLT pa je zadeva,ki je za tako ceno zelo dobra !!
    Vsaj moje mnenje je tako
    Res pa bi lahko imeli za razmik med dvema klikoma 1/8",ampak to niti ni tako pomembno,dokler rabimo daljnogled za povprečno uporabo.

    Men se zdi dober v mraku,tudi ostrino se da dobro nastavit,nastavitev paralakse je pa tudi zelo dobra,sploh če gre za optiko na MK,kjer skoraj potrebuješ tak daljnogled!
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  3. #33

    Privzeto

    Jaz če bi že kupoval serijo Trophy 1,5*6-44,bi dal rajši ve? in kupil Elite 4200 1,5-6*36,al pa 1,25-4*24 illum4a.
    Pri 4200 elite je Ostrina super,vzdržljivost vrhunska,skratka služijo namenu.
    Jaz serijo Trophy ne bi dal na puško(razen na mk),pa da bi bil siguren v suš dolgo ?aša.

  4. #34
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto 1,5-6x44

    Učeraj šel nastrelit pa nikakor ni ratalo, sploh nisem mogel skup spravt v eno grupo, da o nastavitvi ostrine ne govorim

  5. #35

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Učeraj šel nastrelit pa nikakor ni ratalo, sploh nisem mogel skup spravt v eno grupo, da o nastavitvi ostrine ne govorim
    Tudi sam sem imel tak daljnogled in me je strašno motilo,da sem moral po vsaki spremembi povečave nastavljati ostrino,obrnil sem se na uvoznika pa nisem dobil zadovoljivega odgovora(to je normalno,tako je odgovoril),tako da sem ga prodal in kupil meopto 1,5-6 in sem zelo zadovoljen

    lp

  6. #36
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Taki problemi z izostritvijo se pojavljajo z vsemi bushnellovimi daljnogledi, ki imajo paralakso. Stvar se ne more niti malo primerjat z daljnogledi Evropskega porekla
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #37
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Bushnel se začne pri seriji Elite 3200 vse pod tem nivojem se izdeluje na kitajskem in ni več tisto kar je bilo, ko se je izdelovalo še v Koreji. Kar pa je narejeno na Japonskem pa je vsekakor vredno svojega denarja in primerljivo z evropejci.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Bushnel se začne pri seriji Elite 3200 vse pod tem nivojem se izdeluje na kitajskem in ni več tisto kar je bilo, ko se je izdelovalo še v Koreji. Kar pa je narejeno na Japonskem pa je vsekakor vredno svojega denarja in primerljivo z evropejci.
    ...predvsem po kilaži.

  9. #39
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Od tu naprej zgolj in samo o strelnem daljnogledu iz naslova teme!

    Preklanje, že stokrat slišano in naveličano o korejcih, kitajcih, švabih in japoncih ipd. pa v temu namenjeni temi. Obstaja, samo poiskati jo je treba!
    admin


    Meni omenjeni strelni daljnogled narejen v Koreji dela zaenkrat b.p.
    Na starem zjahanem 8x57JS mauzerju s cevjo kot raufnk imam s češkim SPCE konstantno 2" grupo.

  10. #40
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ta daljnogled je čisto v redu. Bolj zahtevni naj si nabavijo dražje. Ni pa narejen zato, da boš trikrat dnevno menjaval povečavo in štimal oštrino....... Malo ga je treba čuvati. Ima ga namreč znanec in je zadovoljen.

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •