Stran 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 99

Tema: Glinasti golobi

  1. #51

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    21 je sedaj gornja meja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    čez mesec bo že bolje...ste bli še zimsko razpoloženi

  2. #52

    Privzeto lovecmitja

    pobje dvakat moraš prej pit da nis živčen pol pa sam sipaj robu!!!
    povejte kdaj, pridemo!

  3. #53
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat blatnik je objavil: Pokaži objave
    pobje dvakat moraš prej pit da nis živčen pol pa sam sipaj robu!!!
    povejte kdaj, pridemo!
    Bravo , fantje. Lepo, da ste tako zagreti.
    Zaenkrat bodo treningi ob petkih od 16 ure dalje ( mogoče tudi pol ure prej ), če bo dovoljevalo vreme. Mašina dela zelo hitro, tako ,da do 17.30 ure z lahkoto "odžgemo " 5-7 rund. Ko premaknejo uro , bo zadeva stekla še lažje. Priporočam, da se v primeru nestanovitega vremena slišimo.

  4. #54
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Potem ta petek bo?

  5. #55

    Privzeto

    Glede na trenutne vremenske razmere in nadaljnje vremenske napovedi v petek streljanje v Sadu odpade.

    Lp. Franci

  6. #56

    Privzeto

    V nedeljo 20.2.2011 bo trening na glinaste golobe v Sadu s pričetkom ob 14h. Pridite preizkusiti nov izmetalec. Obljubim, da če vam bodo golobi prehitri jih odvijem lahko pa tudi obratno.
    Lepo vabljeni.

    Franci
    Last edited by FRANCI; 19. February 2011 at 12:37.

  7. #57

    Privzeto

    Citat FRANCI je objavil: Pokaži objave
    V nedeljo 20.2.2011 bo trening na glinaste golobe v Sadu s pričetkom ob 14h. Pridite preizkusiti nov izmetalec. Obljubim, da če vam bodo golobi prehitri jih odvijem lahko pa tudi obratno.
    Lepo vabljeni.

    Franci
    A ni vremenska napoved malo čudna

    lp

  8. #58
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    NAPOVED ZA SLOVENIJO

    Nedelja, 20. februar, ob 6. uri

    Danes bo večinoma oblačno, zvečer in v noči na ponedeljek bo rahlo snežilo, ob morju ter v Vipavski dolini pa rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Primorskem do 10 stopinj Celzija.


    bo zdržalo :icon_smile:

  9. #59
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Strelci rabim en nasvet.

    Premagal sem svojo veliko napako prehitrega proženja.Zdej je tu že nova

    Odkar sem začel streljati bolj počasi jih več drobim,se je pa začela pojavljat neka druga hiba.Serije začenjam dobro,zaporedoma 8,9 zadetih golobov.Nato pride padec ko zaporedoma zgrešim 3 ali 4 in potem je serije konec.Sej jih še zadanem potem,samo z tako veliko luknjo na koncu ne zgleda preveč lepo.
    Začnem razmišljat kako moram naslednjič pomerit in tako.
    Danes sem začel z 8 zadetki,nadaljeval z 3 zaporednimi nulami in do konca še 3 posamezne nule.Druga serija se je začela z 9 zadetki in 4 zaporedne nule,pa do konca še 3 posamične nule.Tretjo sem pa začel z 3 nulami od prvih petih in potem stopnjevanje z redkimi nulami.

    Kako ste vi premagoval take težave?Kaj ste delali?Vem da ne razmišljat o zgrešenih golobih,samo gre še težko to iz glave.

  10. #60

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave

    Kako ste vi premagoval take težave?Kaj ste delali?Vem da ne razmišljat o zgrešenih golobih,samo gre še težko to iz glave.
    206 to je vse psiha. Največja ovira pri steljanju. Ko začneš nekaj kalkulirat ali razmišljaš o rezultatu ali.... in podzavestno spremeniš stil streljanja, hočeš več hočeš nekaj bolj na ziher... Nekoliko se bo to popravilo s čim več streljanja in rutino, če nisi psihično dovolj močen pa nikoli. Sam sem kar nekaj cajta treniral trap in dosegel tudi kar nekaj uspehov pa je bila vedno največja ovira psiha in kolikor sebe poznam dvomim, da bi jo lahko pomiril, zato sem že mlad nehal z aktivnim streljanjem, takoj 1 leto po prehodu v člansko konkurenco. Sem v seriji 25 golobov tudi 21 zapored brez problema, pa zadnje 4 falil, ali do 19 vse pa od zadnjih 6 še pet falil... In enostavno več nisem imel živcov za to pa je šla strelska kariera v fazo mirovanja. Sedaj grem odstrelim tu pa tam samo za ekipo LD pa še to bolj ali manj na prigovarjanje drugih, da sploh imamo ekipo. Pa ker mi je več ali manj vseeno in sem redkeje psihično obremenjen še vedno komot ustrelim 8, 9 10 od desetih in 13, 14, 15 od 15, čeprav ne postrelim niti 250 nabojev letno, včasi pa sem jih 10000+ na leto. Neka rutina je le ostala. Živčki pa nas ločijo od vrhunskih strelcev.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •