Stran 1 od 10 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 99

Tema: Glinasti golobi

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Glinasti golobi

    http://lov.mojforum.si/lov-about18-0.html

    Citat guss je objavil:
    Zanima me, če slučajno kdo od vas hodi trenirat na Pragersko? Sem se šel zadnič mal sprobat če še kaj zadanem pa sem streljal 10 od 25. Ker sem do zdaj streljal sam trikrat na lovskem strelišču(7-9 od 10 golobov) tukaj pa prvič, me zanima kakšni so kaj vaši rezultati na lovskem strelišču oz. strelišču GAJ.
    Citat tica je objavil:
    Si še kar dober. Sam dva do trikrat letno obiščem Pragersko in si dokažem, da nimam pojma, pa je za eno leto mir. Žena pa vesela.
    Zadnjikrat je bila serija med 15 in 18.
    Citat wolf1 je objavil:
    Citat tica je objavil:
    Si še kar dober. Sam dva do trikrat letno obiščem Pragersko in si dokažem, da nimam pojma, pa je za eno leto mir. Žena pa vesela.
    Zadnjikrat je bila serija med 15 in 18.
    Ja Tica saj je to dober rezultat, če ne treniraš.....Kaj misliš, da so najboljši kar s prve 25 jih dali dol....
    Citat Ganges je objavil:
    Pragersko je iz strelskega vidika (ne lovskega) eno lažjih olimpijskih strelišč za streljanje glinastih golobov. Tukaj so bili doseženi eni najboljših rezultatov, ki se na drugih streliščih le redko ponovijo. To pa je zaradi tega, ker je strelišče izdelano zelo kvalitetno, na dobri lokaciji in pod super pogoji. Na njem so pogoji dobri tudi, če vreme ni idealno, kar pa ne bi mogel rečti za druga strelišča po Sloveniji kjer je veliko odvisno tudi od naravnih pogojev.

    Sedaj v Pragerskem nisem streljal že kake 3 leta, bom pa letos šel s kolegi za hec kako serijo ustrelit. Na tem strelišču imam tudi sam svoj osebni rekord še iz časov, ko sem bil mladinec. Kasneje pa več nisem aktivno streljal.

    lp
    Citat jvpv je objavil:
    Citat Ganges je objavil:
    Na tem strelišču imam tudi sam svoj osebni rekord še iz časov, ko sem bil mladinec.
    Koliko od koliko pa je to? Če ni skrivnost.
    Citat Ganges je objavil:
    Ni skrivnost :D Zakaj bi bila.

    134/150 na eni tekmi 2 dni

    lp
    Citat veper je objavil:
    Samo 134 v dveh dneh :shock: Jaz sem jih sklatil v 2 sekundah 400 ko mi je padel zaboj iz rok med tem ko smo jih razlagali iz kamiona :D

  2. #2

    Lightbulb

    za uspeh na tekmi je v bistvo pomebno vse
    134/150 je pa zelo dober rezultat
    sploh za mladinca

  3. #3

    Privzeto

    Priprava na letošnje tekme!!!???... http://www.youtube.com/user/kristoff...46/LMfW_Ybh-Og

    Lp in dober pogled!
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  4. #4
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Sam svoj mojster

  5. #5
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

  6. #6

    Privzeto

    LD Kočevje organizira vsako sredo trening na glinaste golobe od 16ure dalje,postavljen imajo nov metalec golobov,tako,da ga je treba prizkusiti,jaz sem ga že

    lp

  7. #7

    Privzeto

    še zdaj sem dobro prebral vse poste, GANGES KAKŠEN JE TVOJ REZULTAT KOT MLADINEC ?? 134 GOLOBOV ? lep pozdrav

  8. #8

    Privzeto

    LD Šentvid pri Stični,prireja vsak petek ob 16 uri trening na glinaste golobe,imajo novo strelišče zelo dobro urejeno,smer lokacije označena od vasi DOB(pri cestninski postaji Dob) z puščicami PULL.

    LP

  9. #9
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Po več kot petih letih sem včeraj prvič streljal golobe in sploh prvič lovski stav.

    Pa me je zdej ornk potegnilo nazaj,sploh lovski stav


    V petek boste streljal v Šentvidu?Če ne bodo na Trebelnem pridem k vam probat

  10. #10

    Privzeto

    Ej prjatu NE delaj tega, a si vidu u kakšnem avtu se vozi pero, da ti sploh ne povem kako raztgani hodijo moji otroci po svet in fehtajo dinarčke, da lahko oči strelja. Joj fante pamet u roke.

Stran 1 od 10 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •