Stran 5 od 58 PrvaPrva 1234567891555 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 575

Tema: Geco

  1. #41
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Živjo
    Samo potem ne bomo smeli pisat npr. imam zastavin karabin,ki je zelo precizen ampak imam karabin brez zastavin,ki je zelo precizen,ker je potem to že reklama ali pa se motim
    lp
    Ne, ne, ni mišljeno to. O izdelovalcih se bomo kar še pogovarjali. Le štacun ne bomo reklamirali. Kar ne pomeni, da ne moreš preko zasebnega sporočila javiti nekomu, da si to ali ono kupil tam ali tam po taki ali taki ceni.
    Saj zaenkrat ni frke.
    Seveda pa lahko podjetju s stalno reklamo na straneh odpremo temo, kjer bo svetovalo in odgovarjalo.
    Je pač potrebno poskrbeti za naš obstoj. Iz lastnih žepov ne moremo v nedogled financirati.

    LP

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Tisti, ki uporabljate Geco municijo. Kakšne imate izkušnje z municijo? Poči vsak patron ali ste imeli kakšne težave?

  3. #43
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto geco

    pa ne no main--ne me še pri geco-tu strašit s tem da ne poči vsak!ravno v soboto sem nabavu eno skatlo za 30-06(ker imeu pri igmanu probleme z vžiganje)!!drugace pa uporabniki res PROSIM informacije!
    LP hvala
    toncy
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  4. #44
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Nimam še nobenih izkušenj z njim, zato sprašujem.

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Geco 6.8g imam v 243win, nisem dosti streljal, okrog 15nabojev, vse na tarčo, vsak naboj je normalno počil, natančnost zadovoljiva


  6. #46
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    A ve kdo za spletno strano od Gecota? Jaz je ne najdem. Kakšne krogle polni? Kakšna je izbira....?

    Brenneke, RWS, Rottweil in če se ne motim Norma so ista "firma" in imajo spletne strani.

    Hvala.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  7. #47
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    geco ima samo target in t-mantel.
    firme so združene, ne gre pa za isto firmo

  8. #48

    Privzeto

    Sam sem nekaj časa uporabljal geco v kalibru 7x64, veliko sme jih postreljal tudi na tarčo. Počila je vsaka krogla, preciznost tudi dobra, glede učinka na divjad pa katastrofa. Veliko premehka krogla. Pri gamsovi kozi se mi j ezgodilo, da sem jo ustrelil točno za plečko, krogla pa je izstopila pri zadnjih nogah skozi hrbtenico. Da ne govoril o srnjih mladičih, katerim je včasih manjkala cela plečka na izhodni strani. Zdaj uporabljam SPCE, učinek na meso je dosti boljši.

  9. #49

    Privzeto

    Jaz sem postreljal 50 strelov Geco Target v kalibru 30-06.
    Natančnost: srednja žalost (2.5cm - 3je streli)
    Zelo me moti tudi to, da so zelo močno polnjeni, vsaj za ta kaliber. Dosti raje uporabljam Norma JaktMatch.

  10. #50

    Privzeto

    Pa koliko sem gledal so T-mantel in target ene in iste krogle.

Stran 5 od 58 PrvaPrva 1234567891555 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •