Stran 44 od 58 PrvaPrva ... 3440414243444546474854 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 431 do 440 od 575

Tema: Geco

  1. #431

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Zanima te, če jo lahko izdeluje lovec sam ali rabiš krvosledca.
    Evo Alojz,drugi kos od danes zjutraj:-) Streljan z Hornady gmx 5,18 grama,na 68m.Danes sem ga namerno ciljal v in ne za plečko kot ponavadi,zato da nasprotnikom monolitnih krogel dokažem,da brez težav tudi z monolitno kroglo in minimalno škode na mesu,žival pade v ognju!
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  2. #432
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ko jih boš popokal vsaj eno škatlo boš lahko podal bolj realne zaključke. Me zanima.

  3. #433

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Ko jih boš popokal vsaj eno škatlo boš lahko podal bolj realne zaključke. Me zanima.
    Veš kako je,prvi rezultati so odlični,verjetno pa bo včasih šlo tudi kaj po zlu,vendar tako pač je v življenju...Ni vsak dan nedelja,ne za RWS in ne za monolitne krogle,katerekoli pač že so

    Dober pogled vsem,ne glede na vrsto krogle
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  4. #434

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Evo Alojz,drugi kos od danes zjutraj:
    LB
    Me veseli, da si zadovoljen. In, da si dober strelec.
    Tisti, ki znajo zadeti poznajo prednosti teh krogel. In ne bodo menjali. Ostali naj pa kar na soft pointu ostanejo.
    V našem koncu sedaj kolegi ki imajo 30 kaliber uspešno lovijo z LOSovo kroglo.
    Sin je uplenil lanščaka 34 kg z strelom med oči. Krogla izstopila spodaj. Brez podpludb v vratu. Tudi srnjaki z strelom za pleče padajo v ognju. Izstrel velikosti kovanca.

  5. #435

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    LB
    Me veseli, da si zadovoljen. In, da si dober strelec.
    Tisti, ki znajo zadeti poznajo prednosti teh krogel. In ne bodo menjali. Ostali naj pa kar na soft pointu ostanejo.
    V našem koncu sedaj kolegi ki imajo 30 kaliber uspešno lovijo z LOSovo kroglo.
    Sin je uplenil lanščaka 34 kg z strelom med oči. Krogla izstopila spodaj. Brez podpludb v vratu. Tudi srnjaki z strelom za pleče padajo v ognju. Izstrel velikosti kovanca.
    Točno tako,me veseli da nisem sam v tej situaciji in da so še lovci,ki jim je tudi do mesa in ne samo do streljanjaStreljajo s kuglami,ki razbijajo do neprepoznavnosti,potem pa kosa itak ne odkupijoSam odkupim vse,zato tudi pazim kako je ustreljeno!
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  6. #436

    Privzeto

    Evo še posnetek strela.Na žalost mi je fokusiralo na vejo pred gumbarčkom,tko da slika ni čisto jasna,bo pa za pogledat Pa kamero sm tud mislil da sm izklopil,tko da je nekaj posnetega materjala odveč




    http://youtu.be/dtLxyJdksHY
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  7. #437

    Privzeto Trening 243

    Pa še današnji trening z 243 win,NORMA V-MAX.

    http://youtu.be/3tMfYCpiyUc
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  8. #438

    Privzeto

    Kar precej hvalite monolitne krogle. Upam, da si bo kdo upal napisati kako je če je zadetek malo slabši in divjad ne pade v ognju. Moje izkušnje so slabe. Še vodnik krvosledcev iz Godoviča se je čudil. Prestreljena prsna votlina (pljuča), srnjak pa po 12 urah kot da mu nič ni. Oba njegova psa sta imela precej dela da sta ga umirila.Kaliber 6,5x57R.

  9. #439
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi meni se upirajo.... Danes streljal ozimca z Noslerko P. Brez polovice jeter je stekel še preko 100 m. Kaj bi šele bilo z monolitko.
    Last edited by detel; 22. May 2013 at 00:29.

  10. #440

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Kar precej hvalite monolitne krogle. Upam, da si bo kdo upal napisati kako je če je zadetek malo slabši in divjad ne pade v ognju. Moje izkušnje so slabe. Še vodnik krvosledcev iz Godoviča se je čudil. Prestreljena prsna votlina (pljuča), srnjak pa po 12 urah kot da mu nič ni. Oba njegova psa sta imela precej dela da sta ga umirila.Kaliber 6,5x57R.
    Nihce nikogar nic ne sili!Sam osebno imam do sedaj fantasticne izkusnje Vceraj sem ustrelil srnjaka,ki se je zavrtel okrog svoje osi,naredil cca 10 korakov in padel.Krvi je bilo ogromno,krvna sled bi bila fantasticna,podpludbe tokrat malenkost vecje kot pri prejsnjih kosih,vendar se vedno zmerne,tko da...Streljal sem na 98 m,vse skupaj tudi snemal,vendar mi je ravno pred strelom slo nekaj narobe in posnetka ne morem predvajati Naknadno pa prilozim se slike,ok
    I LOVE my country but i FEAR my government!

Stran 44 od 58 PrvaPrva ... 3440414243444546474854 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •