Stran 4 od 58 PrvaPrva 123456781454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 575

Tema: Geco

  1. #31

    Privzeto

    9 gramski SP od čeha v 7mm kalibru bo naredil večji masaker kot geco.
    Pa ne mislim da je Geco najboljša municija. Treba se je na njo navadit (pristrelit puško..) pa še nekaj nabojev spustit v tarčo in uspeh je tu.
    Krogla ima v 7x64 dovolj energije in ker je kar dolga se mi zdi, da se ne razleti prehitro
    Kot pravim, važen je zadetek.

    Sem pa sam iskal srnjaka uplenjenega z TIG 11.5. Strel malo preveč zadaj...pa je šel kot da mu ni nič. Pa bi morala TIG podreti medveda...

  2. #32

    Privzeto

    Pa še tole, Čeha ni bilo za dobit ker je šla večina municije v Ameriko, preverjeno pri Hamexu

  3. #33

    Privzeto

    Na 7x64 imam čeha S&B pts 11,35 g in sem z njim uplenil prašiča lanščaka in muflona na pogonu pa sem kar zadovoljen, bom pa videl kako bo kaj na srnjadi. Pri izbiri municije za 7x64 sem gledal tudi Gecota, vendar sem vzel raje malo težjega čeha za pogone. Uporablja pa kolega Geco v kal. 8x57 in je z njim uplenil vsaj 10 prašičev in je zadovoljen.

  4. #34

    Privzeto

    Edina težja krogla kot je 11,34g za 7mm naboj je 11.47gramski RWS-ov TIG
    Če je razpon krogel od 8,04grama do 11.47 grama je tudi 10.7 grama bolj težka krogla kot lahka ta 7mm kaliber

  5. #35
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Malo sem se pogledal po RWS strani in sem se odlocil,da bom sprobal GECO-ta.
    Po vseh lastnostih ustreza "pogojem" ki jih pricakujem od krogle..

    Edino to se,ce mi lahko kdo posreduje na ZS,kje bi kupil to municijo?? obmocje NM ali CE.

    hvala

    dober pogled
    a.
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  6. #36

    Privzeto

    Saj bi lahko kar javno napisali kje jih kupujete, da bi tudi ostali vedeli.

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Saj bi lahko kar javno napisali kje jih kupujete, da bi tudi ostali vedeli.
    Al pa tako,samo da se ve

    ce lahko naredimo reklamo
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  8. #38

    Privzeto

    Jaz sem jih kupil v Koptex-u(BTC), ima pa jih še Novak iz Vira pri Domžalah.

  9. #39
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Naj za enkrat bo. Sicer pa bomo počasi začeli reklamiranje brisati in tiste, ki jih bodo pisali opozarjati, saj reklame nikjer niso zastonj. Forum LOV potrebuje sredstva za življenje in ker je oglaševanje na naših pasicah res zelo poceni, zastonjske reklame ne bomo pustili.

    admin

  10. #40

    Privzeto

    Živjo
    Samo potem ne bomo smeli pisat npr. imam zastavin karabin,ki je zelo precizen ampak imam karabin brez zastavin,ki je zelo precizen,ker je potem to že reklama ali pa se motim
    lp

Stran 4 od 58 PrvaPrva 123456781454 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •