Stran 16 od 58 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 575

Tema: Geco

  1. #151

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    To sploh niso relevantne informcije! Mesek je mesek pa al je mucek al pesek! Torej nima veze al halflinger al mustang, zanima me al so zrezki bli sočni? Kaj komplicirate, končna konzumacija je važna...
    Sej to je . Kolikor je meni poznano, so jo urno pobrisali. Kdo je potem konzumiral, medo, pesek, pujski ali kmetek, pojma nimam. Se bojim, da nihče. To pa je škoda in to težka vsaj nekaj centov, pa nekaj ugleda slovenskih lovcev. Ajaaa, neee, tega ne, saj to ne obstaja.
    Ja geco je full cool. Kakšne farbe pa je?
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #152
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Kolikor je meni poznano, so jo urno pobrisali. To pa je škoda in to težka vsaj nekaj centov, pa nekaj ugleda slovenskih lovcev. Ajaaa, neee, tega ne, saj to ne obstaja.
    Sršen, včasih kakšno stvar zadrži za sebe.

  3. #153

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Sršen, včasih kakšno stvar zadrži za sebe.
    Veš kaj. Če jo pijandure ne znajo, zakaj bi jo pa jaz?
    Lažna solidarnost in kolektivna odgovornost mi nikoli ni šla!
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #154

    Privzeto

    Dobro, da se v vseh temah znaš držat niti pogovora. Zato je bil napisan on komentar. Vedno si bil dober samo v opozarjanju vseh ostalih, sam pa vdarjat kar poprek mimo :icon_: Sem se sprijaznil s tem in mi je čist vseeno
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #155

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    ... Sem se sprijaznil s tem in mi je čist vseeno
    Očitno ti ni vseeno.
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #156

    Privzeto

    Hahaha pa še kako :) Le povedal sem zaradi drugih zakaj tisti moj butast komentar, ki ga citiraš malo više. Prebral sem 3 teme o orožju s posti od danes in si v čisto vseh nakladal mimo naslova teme
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #157

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Hahaha pa še kako :) Le povedal sem zaradi drugih zakaj tisti moj butast komentar, ki ga citiraš malo više. Prebral sem 3 teme o orožju s posti od danes in si v čisto vseh nakladal mimo naslova teme
    No, če ti je v veselje, kar piši kritike na moje pogovore s forum kameradi. Meni se s teboj res ne da ukvarjati .
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #158

    Privzeto

    Si pokazal koliko se ti ne da ukvarjati s tem, ko si non stop nekaj kritiziral v onih temah o organiziranosti in podobnem, ko si non stop vsevprek obtoževal, da se ne držimo/jo teme. Zato sem te želel le opomniti, da ima šiba dva konca

    Moderator prosim briši te zadnje poste - hvala.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #159

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Si pokazal koliko se ti ne da ukvarjati s tem, ko si non stop nekaj kritiziral v onih temah o organiziranosti in podobnem, ko si non stop vsevprek obtoževal, da se ne držimo/jo teme. Zato sem te želel le opomniti, da ima šiba dva konca

    Moderator prosim briši te zadnje poste - hvala.

    lp
    Sem mislil, da si kar ti neki samozvani moderator in dežurni dušebrižnik.
    Boš šel direkt v nebesa. A na križišču tudi mahaš, če se ti zdi, da ne gre promet po tvoje.
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #160

    Privzeto

    Če bi blo po moje ne bi nikjer tolko komplicirali kot si ti želiš. In če bi blo po moje ne bi bil forum tako zamorjen, kot si ga zamoril
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 16 od 58 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •