Stran 34 od 58 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 331 do 340 od 575

Tema: Geco

  1. #331
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Trša bo delala manj škode na mesu, divjad bo še odskočila par metrov, prebojnost ima verjetno pol večjo kot mehkejša, mehkejša pa ne mesu ne špara, zaradi hitrejše deformacije pa napravi dosti večji šok in zaradi tega večinoma vse pade v ognju.....tako zelo poenostavljeno povedano
    Če pa vzameš federal fusion, boš imel pa mešanico tega dvojega, pa še kak evro je cenejši
    Ti kar streljaj Fusion, jaz ga ne bom. Sedaj imam Geco plus v kalibru 308 Win pa sem veliko bolj zadovoljen. Ob dobrem zadetku obležalo v razdalji od 0 do 30 metrov. Od srnjih mladičev do jelenjadi poškodbe na mesu sprejemljive. Brez pa tako ali tako ne gre. Ne bo ti žal.

  2. #332

    Privzeto

    Bomo videli kak se bo pri meni obnesel plus, mogoče mi je malo žal da nisem vzel express ampak ga bom mogoče še kupil pa da sprobam oboje.

    A je Geco plus narejen tudi po kakšni rws krogli (rws ne poznam ker ga še nisem uporablju) ali je narejen po normi??

  3. #333
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Ne, ni narejen po Normi, vse naštete firme so pa v istem koncernu.
    Če ne zameriš, imaš zelo smešna vprašanja in ?al ti je ?e ,še preden si oddal 1šus z kupljeno municijo.

  4. #334

    Privzeto

    Plus ima večjo prebojnost in manj poškoduje kot expres.
    In ne preizkušaj drugih. Jih je preveč.
    Pa tudi nasvetov ne upoštevaj preveč. Jih daje vsak, ki je ustrelil kak naboj. Za test jih mora pa veliko.
    Poleg tega je testov veliko na tujih forumih ali Youtubu.
    Last edited by cak; 23. January 2013 at 21:11.

  5. #335

    Privzeto

    Žal mi je da nisem vzel še ene škatle expressa drgač mi pa še ne more bit žal glede uporabnosti, ker je še nisem probal ne na tarči ne na divjadi.


    Vem da so te firme v koncernu ruag al kako se reče, glede krogle pa sprašujem ker je zelo podobna normi vulkan.

  6. #336

  7. #337

    Privzeto

    Poškodbe z to kroglo rebra so kar popopokala

  8. #338
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Mladič?

  9. #339

    Privzeto

    Srna 15kg

  10. #340

    Privzeto

    Citat lunj je objavil: Pokaži objave
    Ti kar streljaj Fusion, jaz ga ne bom.
    Mi poveš koliko in katere divjadi si že uplenil z Fusionam da se ti je tako zameril??
    LEP POZDRAV!

Stran 34 od 58 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •