Stran 22 od 58 PrvaPrva ... 1218192021222324252632 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 211 do 220 od 575

Tema: Geco

  1. #211
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Muzikant s tabo se ne strinjam okoli 5,6 kalibra ali ga nimaš ali pa nimaš pravih nabojev. Meni ni bilo treba iskat noben kos.Z gecom 8x57in ostalim pa že, pa sem jih PAR. z eno ali drugo puško sem odstelil že lepo število,sigurno pa več z 223rem, ker mi enostavno deluje ok.
    Tudi meni deluje ok in sicer 5,6*50rMag in 222 Mag, eno z Nosler Solid Base drugo s Sako Soft pointom.
    Hotel sem povedati, da kalibri niso primerni v luči povprečnih strelskih sposobnosti.

    Če boš zadel z 8*57 na pravo mesto, tudi ne bo iskanja.

  2. #212

    Privzeto

    alojz1 o tem sem že pisal pod temo 223.

  3. #213
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    http://shrani.si/f/3U/sh/4si6U9j3/2012-03-18-155301.jpg

    Evo. Glede na razmere (za streljanje dokaj močan veter z leve glede na tarčo in pa zasilen naslon) sem zadovoljen.

    Pa zakaj je en od petih strelov skrajno levo, ne vem .

  4. #214

    Privzeto

    Lesjak, kar v redu bo,še malo vaje, pa bojo vsi tam okrog piste rdeče pikce. S treningom se boš navadil puške,proženja,merjenja in predvsem kot pravi Muzikant - ne boš tolk slab strelec, da bi krivil puško in kroglo.... Sama izvedba strela ti mora postati rutina...
    Torej,tudi Geco ni slab patron
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #215
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Seveda, vaja dela mojstra, ampak pri zgornjih rezultatih bi osebno upošteval tudi, kot sem rekel, okoliščine, predvsem veter in pa bolj "za silo" naslon, 6x povečava.

    Tako pač je, če nimaš časa. Čez teden v Ljubljani, soboto zaseden, sem komaj našel okno v nedelji.

    Glavno mi je, da je strelivo točno. Bal sem se, da bo podobna zgodba kot je bila s tisto Winchester kramo, ko je letelo vsepovsod.

    Skratka, zaenkrat sem zadovoljen. Bom pa definitivno poskusil pri malo boljših pogojih.

  6. #216

    Privzeto

    Ali kdo pozna še kako trgovino v Sloveniji, kjer prodajajo GECO Express strelivo? V K....x-u ga nimajo več, prodajalec v Lj je rekel, da od RWSa ne bodo več nabavljali, čeprav ne vem ali je to res.
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  7. #217
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Točno v tej trgovini imajo geco plus v kalibru 30-06. Za kateri kaliber se zanimaš?

  8. #218

    Privzeto

    Geo Express 10.7g za .308W ker mi gredo dobro na Tikko. Vzel sem eno škatlo, so rekli, da dobijo novo pošilko čez 14 dni, potem kličem in mi pove, da sploh ne bodo več nabavljali. Sem zelo razočaran nad ponudbo streliva v Sloveniji in našimi trgovci. Pri eni drugi trgovini sem čakal na Sako strelivo in ga nisem dočakal. Ko bi se vsaj držali nečesa kar rečejo, tako, pa ne moreš nobenemu nič verjet.
    Sem pa zdaj po internetu dobil trgovino B..k v Kranju, upam da majo tam dovolj na zalogi.
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  9. #219
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Geco exspres je krogla, ki je komaj letos prišla na trg, tako,da ne vidim razloga , da je nebi več naročali. No, pri k....xu vse je možno.

  10. #220

    Privzeto

    Govoril sem z enim trgovcem in mi je rekel, da tisti, ki so imeli strelivo Fusion in so poskusili Geco Express niso bili navdušeni in so raje ostali pri Fusion-u. Sicer ne vem točno katero strelivo je mislil, ali Federal Fusion, ali prav Fusion strelivo.
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

Stran 22 od 58 PrvaPrva ... 1218192021222324252632 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •