Stran 13 od 58 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 575

Tema: Geco

  1. #121
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V Lovcu je zanimiv članek o proizvodnji streliva GECO. Mogoče kdo ve ali bodo nove krogle tudi v drugih kalibrih, razen ameriških?

  2. #122
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V današnjem Lovcu je članek o kroglah za geco naboje, upam, da bodo kmalo dobavljivi pri nas:icon_:

  3. #123
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    so že dobavljive
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #124

    Privzeto

    Kaj ima kdo izskušnje z Geco Express kroglo?
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  5. #125

    Privzeto

    Citat Igoman je objavil: Pokaži objave
    Kaj ima kdo izskušnje z
    Takšna vprašanja se mi zdijo nesmiselna.
    Prvič - so to nove krogle in v praksi potrjenih verodostojnih izkušenj pri nas ni.
    Drugič - Kdor je z njo že uplenil ima čisto osebno mnenje. Dober zadetek,odlična krogla. Slab zadetek, slaba krogla. V hrbtenico, trga. V mehko, divjad ne pade.
    Vsakemu priporočam toliko znanja, da bo sam ocenil kaj potrebuje.
    Jaz osebno jo nisem preizkusil, ocenjujem pa, da so dobre.

  6. #126

    Privzeto

    Hmm, meni pa verjetno še komu bi pa odgovor na tako vprašanje zelo pomagal, ker če mi kdo reče ne kupuj tega sr...., ker trosi, vsaka druga divjad teče še 500m in podobno, potem tega tudi ne bom kupil. Zakaj bi morali vsi kupiti strelivo, ki je že tako drago in bi potem vsi prišli do istega zaključka, da je neko strelivo slabo. Saj namen foruma je ravno delitev različnih mnenj.
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  7. #127
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Geco express bo takoj v moji cevi, ko bo v mojem kalibru na slovenskem trgu. Po mojem bo to idealen naboj(krogla) za moje potrebe.

  8. #128

    Privzeto

    Citat Igoman je objavil: Pokaži objave
    ker če mi kdo reče ne kupuj tega sr...., ker trosi,
    Tudi na to sem odgovoril. Trosi lahko v eni puški v drugi pa ne. Da o strelcih ne govorimo. Ne more pa tako trositi, da za lovske potrebe (5cm) ne bi bile uporabne.
    Saj vem. Vsi bi imeli krogle, ki ne delajo podpludb, naredijo samo luknjico, vse pade v ognju (tudi če je stegno) in seveda do 300m.
    Če pa se malo spoznaš pa veš, kaj lahko pričakuješ.
    Tudi Impala krogle nekateri hvalijo. Na Hrvaškem forumu pa vsi pravijo "beži od tega hudiča". To so različna mnenja. Svoje moraš pa sam ustvariti. Pa ne po enem strelu.

  9. #129
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    V istem cenovnem in vrjetno tudi kvalitetnem rangu imaš Federal Fusion.
    Če imaš 30-06 ali 308win, ti jo priporočam, boljše zadeve ne boš dobil ceneje, 30€ škatla. Za to kroglo ti lahko rečem da je vrhunska, kako je pa z natančnostjo, boš pa videl na strelišču.

    Deformacija dobra za popiz***!

  10. #130
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tudi Impala krogle nekateri hvalijo. Na Hrvaškem forumu pa vsi pravijo "beži od tega hudiča". To so različna mnenja. Svoje moraš pa sam ustvariti. Pa ne po enem strelu.
    Alojz1, o Impali imajo na hrvaškem največ za povedat tisti, ki so kroglo videli samo na internetu:icon_:

Stran 13 od 58 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •