Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Zakon o ohranjanju narave - neustaven

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Lectograjski je objavil: Pokaži objave
    Zadnja novica!
    Evropska unija bo v mesecu aprilu iz ZDA uvozila 15 medvedk grizlija za potrebe Slovenije. O medvedkah črnega medveda pogajanja še niso končana!
    In kako to, da gre samo za samice?

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    NeverLand
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Za potrebe društva Zr7! Naše medvedke se po aprilu ne bodo več gonile.

  3. #13

    Privzeto

    Zakonodajalec bo zadevo z razveljavitvijo Zakona o zaščiti........zelo elegantno rešil. V določbe navedenega zakona bo dodal možnost sodelovanja javnosti pri odločanju o pomembnih vprašanjih. Katera javnost in kako, pa ne bo nikoli dorečeno. Ustavnemu sodišču bo tako zadoščeno. Društvo bo tako lahko sodelovalo pri javni razpravi, večjega vpliva pa na odvzem medveda ne bo imelo, saj bo imela pravico sodelovanja tudi druga javnost, ki je bistveno bolj zainteresirana in odvisna od odločitve o odstrelu.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Marko Gorše, Nadlesk

  5. #15
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Eh ti klovni kar gonijo svojo. Zadnjič sem videl tega Begana v neki oddaji reči, da so medvedi njegovi pijatelji. Me prav zanima, koliko jih je že zares srečal.

  7. #17

    Privzeto

    Ne glede na naša stališča in mnenja, jim moramo priznati pravico do njihovih stališč. Imam pa občutek, da niso pripravljeni soočiti njihove in naše argumente. Upam, da se motim.

  8. #18

    Privzeto

    Živjo
    Mogoče bi pa kaj spremenili mnenje,če se medvedov nekaj let ne bi streljalo in bi se lepo po njegovem vrtu začeli sprehajati, potem bi se pa pokazalo kakšni prijatelji so on in medvedi, po moje bi imel stalno rezervne gate v žepu, ko bi šel iz hiše, če mogoče ne živi v kakšni stolpnici sredi betonske džungle in je videl medveda le na sliki ali pa mogoče v živalskem vrtu pod Rožnikom.Naj poskusi živeti na vasi, ki je blizu gozda pa bomo videli, če bo zelo zadovoljen če se mu bo medved sprehajal po vrtu, pa brskal po bližnjih smeteh, mogoče ga bo pa na kavo povabil,če je z njimi res tak prijatelj.
    Taki ljudje mi gredo na kozlanje glede teh medvedov se dela svetnika, po drugi strani pa mogoče prav on onesnažuje naravo s kakšnim 3 litrskim požrešnim mercedesem ali pa bmw-jem, ki pije 15-20 l goriva in tako naravi res zelo pomaga
    samo moje mnenje
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Citat Lectograjski je objavil: Pokaži objave
    Ne glede na naša stališča in mnenja, jim moramo priznati pravico do njihovih stališč. ...
    Zato sem prilepil povezavo. Vsi ki se ukvarjamo z medvedi moramo vedeti kakšna so stališča drugače mislečih. Če zveš od novinarjev je to velikokrat popačena informacija.
    Marko Gorše, Nadlesk

  10. #20

    Privzeto

    Krpan kaj se sekiraš naj jih zaprejo za vekomaj,škoda naj plačuje država itd... in ne upravljalec lovišča!to je pa to

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •