Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 42

Tema: Leupold strelna optika

  1. #11

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Janze kako približno pa grejo izvedbe po vrsti od manj do bolj kvalitetnih?

    lp
    pribljižno tako kot sem jih naštel

  2. #12

    Privzeto

    Hvala za nasvete. Vsekakor bo treba še dobro premislit kaj kupit, izbira je ogromna... Do zdaj sem mislil da se Zeissa ne dobi pod 1000 €. Moram preverit, mogoče bi bila tudi to dobra varianta. V katalogu od Beluge so vsi čez 1000 €. Verjetno pa lahko dobavijo tudi kaj drugega.


    Citat janez valentic je objavil: Pokaži objave
    Henke daje 30 letno garancijo in že 20 let za njih dela ista optična delavnica kjer zadeve servisirajo. Mislim da v EU ne boš našel boljše garancije.

    Za 500 EUR je primerljiv Bushnell 4200 (večinoma pravijo da je boljši) za dodatnih 150 pa Zeiss Conquest, ki je za razred boljši.

    Strelni daljnogledi so za na puške in zdržijo nekaj tisoč g-jev. Če je zadeva zapakirana jo lahko običajen dhljvc poljubno meče. Seveda naj pošljejo na tveganje poškodbe pri transportu prodajalca.

  3. #13

    Privzeto

    Nikjer nisem zasledil nič o Leupoldovih montažah!
    Sam imam namen nabaviti QR montažo,ampak me pa firbec matra kako naj naredim,da bom imel na eni puški,se pravi na eni "bazi" , dva različna optična pripomočka! Problem je v tem,ker en od pripomočkov potrebuje Weaver šino (pika),pa zdej ne vem al se to da dobit al bom mogu dat to delat (kar pa pri puškarju na Suhl montažo pride 500 €)!!!???

    Hvala
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #14

    Privzeto

    halo???? a res nihče nima pojma
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #15

    Privzeto

    dolgin prinesi na gorensko pa bo sul montaza narejena za okoli 350?

  6. #16

    Privzeto

    Sej sem iz gorenske! A veš v čem je štos! Da ne bom dal tolk za montažo in fertik! Gre pa za to,da če hočeš uveljavljati garancijo za str. daljnogled je med pogoji navedena tudi strokovna montaža optike! To pa ti lahko naredi samo puškar,ki ti lahko da račun! E,to je to!!! Zato pa iščem in sem že našel,dobi se tudi QR montažo z weavwr šino,košta pa tam okol 200€ (dve montaži in delo)!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #17

    Privzeto

    Kje oziroma kdo ti bo montiral?

  8. #18
    bobo Guest

    Privzeto

    dolgin, odvisno je kakšno rdečo piko imaš. Če imaš Holosight, potem res ni druge kot weaverjeva šina; če pa imaš morda red point, ki ima montažno razdaljo tam okrog 10 cm, če pa ima še blendo oz. podaljšek, pa toliko bolje, pa gre to v QR nastavke premera 30 mm (seveda, če ni red point debelejši), s tem da mora biti prvi podstavek podaljšan "extended". Seveda pa je odvisno tudi od tipa orožja oz. distance izvrtin za montažne baze. Malo premeri in vprašaj pri "Klančniku" v Borovljah. Ne hiti s puškarji, za to bo še vedno čas, če se ti ne bo izšlo. Do jesenskih skupnih lovov, ko boš rabil rdečo piko je še daleč.:icon_smile:

  9. #19

    Privzeto

    Sej točno tam sem jo naročil,jo dobim drug tedn,brez kompliciranj in brez 3 tednov dobavnega roka..... Za to zadevo sem se odločil,ker mi jo je glih ata Wilfried priporočil,pravi,da je dobra kvaliteta za nizko ceno!!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #20

    Privzeto

    Si mogoče kdo lasti Leupolda VX3 8.5-25x?

Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •