Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 58

Tema: Trap naboji

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Trap naboji

    http://lov.mojforum.si/posting.php?mode=quote&p=11478
    Citat zajec je objavil:
    Zanima me kje najceneje kupiti večjo količino trap nabojev po ugodni ceni,če veste sporočite.Predvsem apeliram na strelce,a ne Wolfi!? :help:
    Citat wolf1 je objavil:
    Zajc pa ne da si se lotil streljat golobe :shock: ...Ti sporočim, drugače NAJCENEJE in ČIM VEČ, boš malo težko pri nas v SLO
    Citat zajec je objavil:
    S strelstvom sem se ukvarjal že takrat,ko ti še nisi slišal za trap. :lol: Daj mi sporoči,mogoče gremo pa v kompanijo! :wink:
    Citat JAKAJEŽ je objavil:
    Septembra je bil SUPER TRAP v Lovcu v ljubljani 32SIT,naboj sicer malo tepe a ni problema,kolega jih je nabavil v FRANCIJI po 27 sit 28gr.Zajec kako je pa z vašo nočno tekmo,a je mogoče ni zaradi premalo snega? :cry:

    lp
    Citat zajec je objavil:
    Novo vodstvo nova pravila nova računica,letos nočne ne bo septemberska pa bo še boljša!
    Citat wolf1 je objavil:
    Zajec lahko bi kdaj povabil na kakšno tekmo... :D :D :D
    Citat zajec je objavil:
    Sem že lani napisal pa nisi uletu,letos pa zimske tekme ne bo,te pa vabi in ostale že sedaj,da boste malo prej potrenirali na septembersko strelsko tekmo,več inf pravočasno sporočim.Wolfi kar pridno treniraj da boš dobro streljal in mi ne boš delal sramote. Kaj je s municijo?

  2. #2

    Privzeto

    Glede na to da se počasi bliža sezona trapa,me zanimajo predvsem najcenejše nabave trap streliva v našem koncu se vse vrti okoli 0,20eur za komad,kar se mi zdi kar veliko.Če veste za cenejše javite,pa da vidimo kam se splača it po naboje!
    lp

  3. #3

    Privzeto

    Trap naboje Cheddite dobiš v trgovinah Koptex po 0,18 euro. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #4
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Kaj pa trap za kal. 16?

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Če bi se pa nabrali skupaj, pa skup kupil večjo količino nabojev + plačali z gotovino, bi se verjetno dalo zment za kak popust al pa kej podobnga...

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    sem zraven takoj za kakšnih 2000kosov.

  7. #7

    Privzeto

    A toliko so se podražili? A niso pred € bili okoli 0.13€. Še tukaj nas je udarila inflacija

  8. #8

    Privzeto

    Zgleda, da že dolgo nisi kupoval Trapa. Če je bil lani najcenejši naboj 0,15 €, je letos to že 0,17 - 0,19. Obveščajmo se o nizkih cenah, da bomo še sploh lahko prisotni na kaki tekmi.

  9. #9

    Privzeto

    Jaz sem se zadnje čase bol posvetil MK treningu. Sem našel zelo poceni naboje in nesejo res super, grupa na 35 m je takšna da ne moreš ločiti posameznih strelov in sicer Federal - American eagle, 50 komadov stane 2.25€.Pa še na 100m imajo padca le 15 cm in grupa okoli 3cm. Kupujem pa v Avstriji v Lawamundu.
    Last edited by teohafy; 28. February 2008 at 21:40.

  10. #10

    Privzeto

    Dajte povprašajte vaše prodajalce za ceno večje količine trapa in javite,da vidimo!
    lp

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •