Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 53

Tema: Preizkus ravnanja z orožjem?

  1. #21

    Privzeto

    Citat orlova6 je objavil: Pokaži objave
    Krt, kam pa pol gre je pa njegov problem. Mislim, da je izpis iz lisjaka uraden dokument in ne potrebuje štampiljke in podpisa, ali pa se motim, to ne trdim, za v gostilno na zdravje, pa bi tudi jaz šel, zakaj pa ne, saj žeja je hujša kot domotožje.
    Orlova 6, se strinjam s tabo. Potrdilo iz Lisjaka pa moraš vseeno žigosati in podpisati.

  2. #22

    Privzeto

    OK!

  3. #23

    Privzeto

    Če se včlaniš v LD in plačaš tudi članarino, potem si član. Pač, član, ki še opravlja lovski izpit. Torej imaš pravico do potrdila o članstvu.

    Da nekaterim izdajajo potrdila šele po enem letu ali celo šele po opravljenem lovskem izpitu, je nesprejemljivo. Če ti lahko dajo položnico v roke ti lahko dajo tudi potrdilo o članstvu.

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Krt in orlova, pomoje vaju preveč daje ta lovska starokopitnost... sprjaznta se, tko je in tko bo (zakon je zakon)...

    PS.: Glede pjače gremo pa lahko brez puš pa brez orožnih listov v štarijo, z lahkoto dam zanga, samo če mi bota kšno NEFOVŠARITNO zgodbo povedala!

  5. #25

    Privzeto

    Kolovski, na žalost te ne razumem , zakaj bi bil jaz starokopiten, a ker pravim, da ima možnost izpisa iz lisjaka potrdilo, to je pa ja noviteta , a ne. Pa nikjer ne govorim ali pišem, da pripravnik ni član, jaz sem eden tistih, ki mi je v veselje, da so mladi med nami, da se včlanjujejo in jim rad pomagam, pa še to, jaz nikoli nisem kakšne razlike delal, kvečjemu sem članu-pripravniku povedal kaj "lovsko življenjskega", ki ga nobena teorija ne bo naučila, to lahko doživi lahko samo skozi lovsko "življenje".
    Pa ne mi pol govoriti, da sem starokopiten....

    Se pa strinjam s tabo v popolnosti v stavku, da gremo na eno rundo v oštarijo, pa boš videl , da nisem ne starokopiten in še zdaleč ne favšeriten.
    Povej kje, kdaj , kako...

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Po uspešno opravljenem lovskem izpitu in poravnanih vseh obveznostih , se pripravniku izda potrdilo o članstvu v LD, ki služi za nabavo in posest orožja.

    Tkole piše!

  7. #27

    Privzeto

    Kje to piše? Še vedno trdim, da je prav gotovo zakonsko pravilno, da se članu da potrdilo o članstvu, ker je dejansko član društva. In če zahteva potrdilo ga mora dobiti, tudi v pripravniški dobi saj dejansko je član in z izdajo potrdila nihče ne laže. Drugo pa je kako to smatrajo na UE.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #28

    Privzeto

    Kar se tiče orožja naj idioti malo bolj poskrbijo za tiste, ki imajo neprijavljenega ker jih je več kot nas, sploh nevem zakaj nas tako jebejo!

  9. #29
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat GregaK je objavil: Pokaži objave
    Po uspešno opravljenem lovskem izpitu in poravnanih vseh obveznostih , se pripravniku izda potrdilo o članstvu v LD, ki služi za nabavo in posest orožja.

    Tkole piše!
    Nihče ne trdi, da je potrebno pred opravljenim preizkusom znanja ravnanja z orožjem v LD izdati potrdilo na katerem bi pisalo da služi za nabavo in posest orožja. Trdim pa, da mora vedno in kadarkoli biti članu kateregakoli društva, torej tudi LD izdano potrdilo da je član tega društva. In če to na UE zadošča, pač zadošča!

  10. #30

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Nihče ne trdi, da je potrebno pred opravljenim preizkusom znanja ravnanja z orožjem v LD izdati potrdilo na katerem bi pisalo da služi za nabavo in posest orožja. Trdim pa, da mora vedno in kadarkoli biti članu kateregakoli društva, torej tudi LD izdano potrdilo da je član tega društva. In če to na UE zadošča, pač zadošča!
    Točno tako kot piše ZR7. Tudi jaz nikjer na potrdilu nisem napisal, da ga izdajam za namen izdaje orožne listine. Ampak zgolj in samo potrdilo, da je določena oseba član lovske družine.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •