Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 98

Tema: 222rem ali 223rem?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto 222rem ali 223rem?

    Kupujem si puško predvsem za strelske tekme , zato me zanima kateri kaliber je bol precizen? Mislim kupiti match cev, puškar mi je svetoval .222rem. Zanimajo me vaše izkušnje.

  2. #2

    Privzeto

    Kolega, ki se ukvarja s strelstvom je imel 223 pa je nato nabavil 6PPC. Je rekel da ima boljše rezultate.

  3. #3

    Privzeto

    Točno to za tekmovanja si kupi ppc!Je najbolša med najboljšimi!

  4. #4

    Privzeto

    S 6 PPC sem tudi jaz dobil za nagrado strelni daljnogled Bushell na forumskem srečanju. Drugače pa se ne ukvarjam preveč s strelstvom, da bi ti lahko dobro svetoval.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #5

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Kupujem si puško predvsem za strelske tekme , zato me zanima kateri kaliber je bol precizen? Mislim kupiti match cev, puškar mi je svetoval .222rem. Zanimajo me vaše izkušnje.
    222 Rem. je sigurno bolj precizen, pa še večja izbira tovarniškega streliva za na tarčo je v tem kalibru. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  6. #6

    Privzeto

    6ppc je za tekmovanja najbolj precizna puška!

  7. #7

    Privzeto

    Teohafy se odloča med 222 in 223 Rem.
    V kraljestvu Zlatoroga

  8. #8

    Privzeto

    Potem si kupi .222 rem! Vsi,ki jo imajo so izredno zadovoljni!

    Kolega, ki se ukvarja s strelstvom je imel 223 pa je nato nabavil 6PPC. Je rekel da ima boljše rezultate.
    A ima boljše reultate zaradi večjega kalibra,ali zaradi preciznosti?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #9

    Privzeto

    Ka za en kaliber pa je ta 6ppc? Po pravici povedano prvič slišim.

  10. #10

    Privzeto

    Tudi jaz ga, če po pravici povem, ne poznam prav dobro le takrat sem streljal z njim na forumskem srečanju, puška pa je bila od kolega. Nekaj več informacij, ki so ravno tako bolj ali manj skope so tukaj:

    http://en.wikipedia.org/wiki/6_mm_PPC

    http://www.accuratepowder.com/data/P...page%20202.pdf

    V osnovi pa pove, da je to en najpreciznejših kalibrov za strele na 300 jardov. Celoten naboj je tudi precej kratek je pa zato toliko debeljši (tulec naboja) in je kot naklona med prehodom od začetka tulca do krogle toliko večji. Upam, da ga kdo ima in ti bo lahko kaj več povedal o njem. Vem, da ga ima Gams_Hr s foruma, ampak je precej poredko na forumu zadnje čase.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •