Stran 4 od 21 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 204

Tema: Bavarski barvar

  1. Privzeto

    Joj,Veper,pri vas bo pa hud..evo lušno čez pol leta.Če samo pomislim,da so pri hiši že trije fantje.Samo pazi,da ne bo ta mala šef.
    Obilo užitkov z podmladkom.
    LP Tjaša

  2. #32

    Privzeto Nova pridobitev!

    Izgleda,da se za krvosledništvo pri Vepru ni za bati!
    Čestitam Veper,za novo pridobitev.Ste prava lovska-kinološka družina,saj vzgoja mladega psa in še ostalih dveh odraslih,zahteva podporo in pomoč celotne družine.
    Še naprej obilo užitkov, uspehov pri iskanju in vzgoji !
    Lp ......Franc!
    Kar se pa pasem tiče,vsakemu odgovarja svoja,kam bi pa prišli,če bi imeli vsi enake pse z enakimi značaji!!??
    Tako je tudi prav,lahko pa vidite v zadnji številki lovca,da so med petimi vodniki,
    ki nudijo pomoč pri iskanju obstreljene divjadi z ustreznimi psi in izkušnjami lastniki brandlnov-Zoran Bolčina,kakor barvarcov-Jure Pagon!
    Konec koncev je pa namen isti,da se najde obstreljena divjad in se reši muk.
    Lovsko-kinološki pozdrav ....Franc!

  3. #33
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Jaz bi tudi kar kupoval pse, ta mi je všeč pa tisti, itd. a sem si rekel, da nima smisla. Čas, ki ga posvečaš enemu moraš deliti na tri , štiri pse...... Bolje je imeti enega, ga lepo izšolati v nekaj letih in nato nabaviti še drugega itn. Dandanes je namreč problem čas, vsaj pri meni . Psu pa treba nuditi kar mu pripada .

  4. #34
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Detel odkril si toplo vodo.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #35

    Privzeto

    A obstaja kakšna knjiga "Krvosledništvo" ?? Ali pa da je kaj več napisano kot v knjigi MOJ PES avtorja Janko Lavrič?

    lp

  6. #36
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Če se ne motim sem že napisal,da se trudi z knjigo o krvosledništvu Leo Fabiani vendar ne vem kako daleč je. No drugače pa se zaenkrat krvoslednioštva učimo na tečajih in ko to opravimo nas čaka robida ,pa trnje pa goste smrekice pa hudi vsponi in verjemite mi tega je polno
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #37

    Privzeto Film o krvosledništvu!

    Obstaja VHS kaseta : PO KRVNI SLEDI 1. in 2.DEL,slovenskega avtorja!
    Jaz imam na DVDju,če kdo rabi,mu jo z veseljem pošljem!
    Lp....Franc!

  8. #38

    Privzeto

    Ja točno tako. Poleg te obstaja tudi kaseta osnovno šolanje psov, istega avtorja. Vse kasete so poučne, predvsem za začetnike, po krvni sledi pa je narejena na osnovi mašunskih tečajev, še pod vodstvom Marka Malija (in tedanje VK za barvarje), skratka, to je tečaj za vodnike krvosledcev v malem (snemani so pomembni inserti z tečaja). Na posnetku predavajo Marko Mali, Leo Fabiani, Primož Ocvirk, Boris Žele, praktično pa prikazuje avtor sam z nemškim prepeličarjem rjavcem, ter Jure Pagon z bavarcem Benom.

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Če se ne motim sem že napisal,da se trudi z knjigo o krvosledništvu Leo Fabiani vendar ne vem kako daleč je.
    Fabianijeva knjiga je končana in bi izšla že lani pa je bila prej na vrsti "Jelelnjad", tako da je sedaj kolikor vem prva na spisku za izdajo - ne bo pa izšla v Zlatorogovi knjižnici ampak v strokovni tako da jo bomo morali plačat.

    Evo še kot zanimivost - 13 letni bavarec (Ben vodnika Pagona):


  10. #40

    Privzeto

    Jap, in oče mojega bavarca.

Stran 4 od 21 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •