Stran 7 od 22 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 220

Tema: .22lr

  1. #61

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    "zadetki pa so na 35 metrov v premeru enega centimetra."
    Prosim, če lahko ta podatek podkrepiš z znamko puške ( odprti merki ali optika ) in iz kakšnega položaja ( naslon, brez naslona ) je bilo streljano in koliko zaporednih strelov.
    Pri mojem podatku, ki sem ga navedel, bi dodal še to, da je bilo streljano v položaju leže s strelskim pasom ( torej brez naslona ).

  2. #62

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    "tekmovalne, s katerimi naj bi streljali tudi biatlonci, pa sem bil razočaran."
    Ni čudno, da naši biatlonci, razen nekaterih izjem, streljajo, kakor streljajo...:icon_smile:No pa šalo na stran.
    Za svoje orožje je potrebno najti strelivo, katerega najboljše izkoristi ( prebavi ). Mnogokrat prideš do resnice, da tisto, kar je najdražje, ni tudi najboljše.

  3. #63

    Privzeto

    no nevem no z gekotom se nisem imel tezav z cci pa ze.

  4. #64

    Privzeto

    Imam ruski toz-18, enostrelni, z debelo cevjo,predelano kopito, daljnogled bushnell rimfire 3-9x32, streljano iz vreč s peskom, 10 strelov. Bom naslednjič slikal in objavil. Jaz z cci nimam slabih izkušenj, prav tako ne z federalovim American eagle.

  5. #65

    Privzeto

    ja meni ko streljam z vlozno cev mi trosi saj nepravim da je slaba monicija samo vem pa da so geko tudi vredu saj pri meni.
    jaz osebno misnem da se tle ze malo komplicira okoli streliva

  6. #66

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    "Imam ruski toz-18, enostrelni, z debelo cevjo,predelano kopito, daljnogled bushnell rimfire 3-9x32, streljano iz vreč s peskom, 10 strelov. Bom naslednjič slikal in objavil. Jaz z cci nimam slabih izkušenj, prav tako ne z federalovim American eagle."
    Moram priznati, da si odličen strelec in mi ni potrebno dokazovati s sliko.
    Predlagam ti, da prideš v soboto 14.03. na Bloško Polico, kjer bo tekma tudi z MK puško z optiko na razdalji 50 m in ti garantiram, da boš s takšnim rezultatom na "stopničkah".

  7. #67

    Privzeto

    Verjetno se ne strelja iz naslona a ne? Drugače mi je pa vseeno ali vrjameš ali ne, nevem zakaj bi si izmišljeval, nimam nobene potrebe za to.Pač povem svoje izkušnje. Naše tekme pa so na 35 m, štirje položaji po 5 strelov.

  8. #68

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    "Drugače mi je pa vseeno ali vrjameš ali ne, "
    Ja, kje si pa to prebral, da ti ne verjamem? Oprosti, tega ni niti med vrsticami!!
    Na tekmi se bo lahko uporabljal naslon višine najmanj 20 cm in širine največ 8 cm. Razpis in pravila bodo objavljena na forumu Strelec. Navsezadnje se midva niti ne poznava in tudi če bi se videla na tekmi, ne bi vedela eden za drugega. Če bom jaz slučajno tam, me ne bo na "stopničkah".:icon_:
    Sedaj bom pa končal, ker mislim, da smo malo zašli s teme...

  9. #69
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Danes sem nastrelil svoj MK.Grupa je razvidna na tarči (35 m, v vsaki tarči po pet nabojev).Mislim da je kar zadovoljivo. Kaj menita vi?

    LP
    Last edited by krogla1; 29. July 2009 at 21:03.

  10. #70
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    brez naslona je to super grupa

Stran 7 od 22 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •