Stran 17 od 22 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 161 do 170 od 220

Tema: .22lr

  1. #161

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    ej nimam pojma k še nisem mel v roki Anšica



    lahko pa prideš na kakšno našo tekmo lige,bom prnesu vse to pa lahko sprobamo na hitr zmontirat :icon_smile:
    K ti dobr veš da se balinko ne upa prijaviti v forum ligo. Kar je preveč je preveč.

  2. #162
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    hehe pero sej smo te vidli v pisecah,kaj dela ansic,pa kako se golobcki klatijo,kje ste ze bili vi....... hehehe sej bo pero,naslednjic vec srece

  3. #163
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    hehe pero sej smo te vidli v pisecah,kaj dela ansic,pa kako se golobcki klatijo,kje ste ze bili vi....... hehehe sej bo pero,naslednjic vec srece
    Touché Ostri, touché
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #164

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    hehe pero sej smo te vidli v pisecah,kaj dela ansic,pa kako se golobcki klatijo,kje ste ze bili vi....... hehehe sej bo pero,naslednjic vec srece
    ej nisi se hotu javit. Jutri boš pa po forumu pisal da ti nisem hotel za rogača dati. Kva je pa naredu anšic. Mi smo izpolnili kvoto zjutraj zastavljeno. En pokal med posamezniki in pa ekipna zmaga, kaj bi pa še hotel več.
    Pri golobih se mi pa že upira sama misel da gremo streljat tako dirkaško tekmo, in le vedi da če nebi imel iz te LD prijatelja jvpv-ja nebi nikoli prišli tja dol.

  5. #165
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    jah pac tako so bila pravila ld...........
    a za tarce si se zmenil pol........

  6. #166

    Privzeto

    A lahko kdo objavi rezultate iz tekme v Pišecah, da vidmo kolk ga je Pero res "lomil"?

  7. #167

    Privzeto odgovor

    Tinko grem v soboto že ponje.
    Rikec. ti bom kar jaz povedal kako sem streljal. 5x sem šel streljat in sem 4x zadel po9 in 1x8. na koncu sem bil 15-ti na golobe. Na mk sem bil 2 z 185-timi krogi in pa ekipno smo zmagali na mk.

  8. #168

    Privzeto

    Danes sem imel klepet z gospo ki se ukvarja z narocili preko frankonie,
    zanimam se namrec za nakup CZ 453 Varmint. Povedala mi je da so vse komplet razprodane, ter da septembra prihaja nov model 455, ki je naslednjik modela 453. Novost naj bi bila predvsem v sistemu za menjavo cevi.

    Ve kdo kaj vec o tem? Nekako bi raje poskusal poiskati preverjeno 453...
    Kaj menite?

    Hvala in LP!

  9. #169

  10. #170

    Privzeto

    Za CZ obstaja v SLO uvoznik in samo preko njega lahko kupiš orožje te znamke. Takšno info sem dobil jaz, ko sem iz Frankonije hotel uvoziti en kos. To velja za novo in ne tudi za rabljeno orožje.

Stran 17 od 22 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •